Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriai beutazáshoz mi...

Ausztriai beutazáshoz mi szükséges?

Figyelt kérdés

Nyaralásként tervezünk egy lakóautós ausztriai körútat!

Mi szükséges mostanság a határátlépéshez?

Az osztrák konzuli oldalon tájékozódtam a szabályokról,nem arra vagyok kiváncsi hanem hogy a gyakorlatban hogy néz ki?

Olvastam olyat hogy semmit nem kérnek csak elég a személyi,nem szükséges bármilyen papír védettségről stb.


2021. júl. 7. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez oltási igazolás de a keleti vakcinákat nem fogadják el. Kínaival csak a határt lépheted át orosszal azt sem. A szallashoz éttermekhez stb is kérik. Ezt ki lehet váltani teszttel lehet ott ingyenesen tesztelni. Ha teszt nélkül mész át 24 órán belül tesztelni kell. Ennek van lejárati ideje akkor megújítjátok úgyis ingyenes
2021. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és ellenőriznek az osztrákok a határon hiába schengen
2021. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Az elméleti részét tudom én is.Gyakorlatban viszont kb. letojják a határon,van hogy meg sem állítanak van hogy elég csak a személyit a kezükbe nyomnod.

Tapasztalatokból hallottam az utóbbi pár napban.

2021. júl. 10. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez vagy az alapon. Vagy kérik vagy nem. Függ attól hogy milyen rendőrt fogsz ki. Ha olyat és nem viszed amik kellenek akkor van bukta.
2021. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!