Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyugat-Európában élők! Tényleg...

Nyugat-Európában élők! Tényleg durva a migráns helyzet, vannak no go zone-ok, erőszakolják a lányokat, verekednek? Veszélyes?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 18:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Te tenyleg parhuzamos univerzumban elsz.
2021. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Mit szívsz, én is kérek!
2021. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Persze engem is most töcsköl egy szíriai miközben gépezek. De meg lehet szokni.
2021. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mi van, megártott a kánikula? Honnan írtok, a békásmegyeri paneltelepről?

Aki nem tud válaszolni, az hagyja el az oldalt, több mód is van rá.

[link]

Csak kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik ott élnek,nem primitív homokba dugott-fejű parasztok frusztráció-levezetésére.

2021. júl. 14. 19:14
 5/20 Szirty ***** válasza:
71%

Honnan tudod hol él aki válaszolt?

Csak azt a választ fogadod el amit vársz a kérdésedtől?

2021. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem, az igazságot szeretném tudni. Egy normális embertől, aki rendesen válaszol, és nem köpködi a szart.

Nem adok hitelt a szájhős pökhendi kommenthuszároknak.

Pl. ha valaki leírja, tessék, Düsseldorfban élek x éve, 99,8%-os a közbiztonság.

2021. júl. 14. 19:37
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Düsseldorfban élek x éve, 99,8%-os a közbiztonság.
2021. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Második vagyok, Londonban élek tíz eve, vannak bűntények, de többnyire itt élő nem migránsok követik el azokat.
2021. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Oké gyerekek, éljétek ki a fantáziátokat, nem fogom megnézni ezt a kérdést.

Évről évre elviselhetetenebbek a magyarok. Nem a pénz miatt mennék külföldre, hanem a hozzátok hasonló szemét miatt, akik megtöltik az országot és akkor boldogok, ha húzzák lefele a morált.

2021. júl. 14. 19:53
 10/20 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező: tulajdonképpen mi problémád van? Akik Nyugaton élnek és nem azt írják, hogy mindenhol migránshelyzet van, azokat nem hiszed el? Inkább csak a hülye propagandát?

Hidd el, a legtöbb nyugati államban és városban nincsenek olyan esetek, mint amiket MO-on olvashatsz.

Én Németországban élek, elég sok bevándorló él a környéken - kb 4-5%-a az ittenieknek -, de attrocitások még nem voltak.

A közbiztonság meg kategóriákkal jobb, mint MO-on, nőként még soha nem volt semmi konfliktusom , sőt beszólogatás is csak egyszer (az igazság kedvéért nagyarul kiabált utánam valaki, aki nem tudta, hogy megértem), egyébként soha.

Esténként a vonattól a lakásomig kb 30-40 perc gyalogutat kell megtennem, de nem kell paprikaspray-vel járni.

2021. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!