Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megbízható kemping kereső?...

Megbízható kemping kereső? (Európa keleti részén, Balkán)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan honlapot keresnék, ami a Booking.com-hoz hasonló. Tervben van több nagyobb biciklis út, Szloveniát kvázi körbetekerni vagy Budapestről le egészen Athénig és szeretnék képbe kerülni a kemping árakkal. Hárman mennénk, sátorral, biciklivel, nagyjából 1-2 éjszakákat maradnánk egy-egy helyen. Extra igényünk nincs, viszünk mindent, kb csak lehessen zuhanyozni. Ismer valaki ilyet? Vagy inkább érdemes kb minden városnál külön feltúrni a netet?

Vadkemping sajnos a legtöbb helyen tilos, nem szórakoznánk vele inkább.

Hasonló utakhoz ki hogyan szokott tervezni,tájékozódni?



2021. júl. 26. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ilyen külön oldal, főleg, ha a Balkánról van szó. Rengeteg kempingnek nincs is külön weboldala, így érdemes akár helyben tájékozódni. Ha mondjuk autóval mennétek és szállodában aludnátok, akkor még lenne értelme az ennyire előre szervezésnek, de bringával, ahol bármi az utolsó pillanatban változhat, szerintem felesleges. Vadkempinget én max Horvátországban és Szlovéniában zárnám ki teljesen, ennél délebbre nem fognak veletek foglalkozni.
2021. júl. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2021. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!