Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horváthország tengerparti...

Horváthország tengerparti kempingrõl tapasztalat?

Figyelt kérdés

Még sosem voltunk horváthországban kempingezni s most idén végre kimennénk ketten párommal. Kocsival megyünk sátorozni 4 napot Istria környékén tengerpartra.

Van bárkinek tapasztalata e téren mire kell odafigyelni, netán olyan kemping ahol magyarul is beszélnek vagy mindenhol angol amit megértenek?

Sajnos a honlapok nem írtak semmit sátorhelyet is foglalni kell e vagy az akibujt aki nem alapon megy e ha nem parcellát foglalunk?

Tudom kell zöldkártya, mentõmellény stb a kocsihoz s útdíjak vannak sok helyen.

Aki volt hasonlóan leírná mennyibõl jöttek ki?



2019. jan. 15. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi kempingezni szoktunk, de nem sátorba, így ezt a részét nem ismerem, de nem valószínű, hogy sátor esetében foglalni kellene, elég tágas kempingek vannak, ha nem főszezon közepén mentek, biztos lesz szabad hely. Mentőmellényről nem tudok, hogy kellene, európai egészségügyi kártya ajánlatos.

A sátor és egyéb adók díjait megtudod nézni, amúgy 4 nap attól függ visztek e kaját, vagy ott esztek. Mentek e kirándulni, hajóval vagy nem. A benzin és autópálya díj oda-vissza úgy 60k, ha ott kajáltok akkor kb 20k, egy hajóút 8-15k/fő. És a kemping díj is lesz kb 20k.

Szóval úgy 100-120k minimum.

2019. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Mentőmellényt rossz helyre írtam, az nekem kell mert nem vagyok annyira vízbiztos s ne legyen gond a vízben, :)

2019. jan. 16. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyes által írt 100ezer Ft igen karcsú!

Csak 4 napra nem érdemes. Min. egy hétre.

Amúgy apartmannal jobban jártok.

2019. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!