Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire nehéz az olajiparban...

Mennyire nehéz az olajiparban dolgozni? Miből áll a munka?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Milyen munka? Benzinkutas?
2021. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én már lassan tizedik éve egy olajipari cég SSC-jében dolgozok, különböző kontrolling területeken. A betanulás könnyű volt, mert jól bejáratott tréningprogramjai vannak a cégnek. A munka változatos , nekem eleinte egyszerre állt tucatmunka számlakorrekciókból és izgalmas, olajlopások utáni nyomozásokból - később ezt csoportvezetőségre cseréltem, különböző olajvezetékek, olajterminálok, finomítók készletnyilvántartását kellett frissen és pontosan tartatnom egy folyamatosan automatizálódó környezetben , most pedig különböző célú jelentéseket készít a kezeim alatt egy csapat.
2021. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit szűkíts már a kérdésen, mert nem mindegy, hogy a második válaszolóéhoz hasonló irodai munka vagy mondjuk az Északi-Tengeren lévő olajfúró állomáson lévő munkakör.
2021. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, harmadik, inkább egy olajfúró tornyon levő munkára gondoltam.
2021. aug. 24. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!