Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba utazáshoz...

Németországba utazáshoz kérnek negatív tesztet?

Figyelt kérdés
Németországba szeretnék utazni vonattal a nővéremhez jövőhéten.Be vagyok oltva,de ugye azt mondjàk,hogy kell negatív teszt is.A gyógyszertárban mikor megvettem a tesztet,azt mondta a gyógyszerész,hogy teljesen feleslegesen veszem meg,mert nem kérik sehol.Azt is mondta,hogy több ismerőse is kiutazott Szlovákiába oltatlanul,és senki sem kért tőlük semmit,meg se állították őket.Viszont ha nem muszály akkor nem használnám el a tesztet,feleslegesen csak kiviszem magammal.A férjem is szeretne velem jönni,de ő nincs beoltva.Esetleg megpróbáljunk együtt kimenni hátha szerencsénk lesz?

2021. aug. 10. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tudom kell hivatalos teszt már. Gyogyszertari nem jo. Nezd meg a konzuli szolgalat honlapjat a legfrissebb elvarasokert.
2021. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Igaz mi kocsival mentunk, de kunyomtattuk az unios igazolvanyt az uthoz. Szputnyikkal vagyok beoltva és annak ellenere hogy az az igazolvanyon felis van tuntetve nem igazan erdekelte az ellenoroket.


Szerintem teljesen felesleges, de a biztonság kedveert nem atrhat hogyha minden megvan

2021. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

1. Ha normális oltást kaptál, akkor nem kell teszt.


2. Tesztből viszont hivatalos kell, a gyógyszertári nem jó.

2021. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy szúrópróbaszerűen ellenőriznek és ha nincs, akkor megbüntetnek.
2021. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!