Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rovinj, Mykonos, Crikvenica -...

Rovinj, Mykonos, Crikvenica - miért mindenki ide megy?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nsm mindenki ide megy,nagyon sokan pl. az Isztriát válsztjak nyaralásuk helyéül.
2021. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Mem megy oda mindenki. De aki igen, az gondolom, azért, mert az tetszik neki.
2021. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Én Tenerifere járok
2021. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Mükonoszt könnyülű benyalni a 10 ezres repjegyekkel, aztán amikor rájön a jónép, hogy mind szállásban, mind egyéb árakban nagyjából a legdrágább görög sziget, akkor jön a bolti kalbász ebédre.
2021. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Crikvenica a magyar határhoz való közelség miatt kedvelt. Sokan levezetnek 6 órát és már nem akarnak a kocsiban ordító kisgyerekkel lemenni plusz 2-3 órát az igazán jó déli dalmát helyekre. Isztria is a közelség miatt felkapott, útba esik Szlovénia, ami szintén csodálatos, Isztrián pedig Rovinj a legfelkapottabb tengerparti város.
2021. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Szerintem nem mindenki, de Rovinj az egyik leg élhetőbb, legszebb Horvát tengerparti város. Én sok helyen voltam már. Trogir, Primosten, Omis, Dubrovnik, Budva, Rovinj....

Nálam Rovinj veri mindegyiket.

2021. aug. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mykonos azért felkapott, mert csomó celeb oda megy és a nulla kreativitással rendelkező tömeg követi őket, mint mindenben. Rovinj szép, de szerintem nem megy mindenki oda, inkább Szlovénia mostanában népszerű, Bled, Piran.
2021. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!