Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriába való kiutazás...

Ausztriába való kiutazás lehetséges védettségi igazolvánnyal, oltás nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiutazni egy hosszú hétvégére Ausztriába, rendelkezem érvényes magyar védettségi igazolvánnyal, mivel átestem a víruson, de oltást nem kaptam. Ha elintézem az EESZT-s uniós védettségi igazolást, ki tudok menni probléma nélkül Ausztriába vele, megkapom ilyen formában is az Uniós igazolást?

2021. aug. 16. 06:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha pcr teszt volt pozitiv akkor igen. Ha mar a gyorsteszt pozitiv volt (mint nekem) akkor emiatt a hulye protokoll miatt nem kaphatsz te sem unios igazolast.

En a haziorvossal irattam ala egy nemet-magyar papirt, hogy atestem a betegsegen, azt elfogadja Ausztria

2021. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Oltasd be magad, szuribeszari.
2021. aug. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves első. 🤘A második kis troll meg aranyos, remélem az élethez is ilyen sokat adtál már hozzá. ☺️
2021. aug. 16. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!