Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair repülőjegy név előtti...

Ryanair repülőjegy név előtti titulus?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vásároltam repülőjegyet be is chekkoltam viszont a visszaigazolo e-mail címben vettem észre hogy a nevem előtti rangot nem jól irtam,hölgy helyett ifj. Szerepel.

Módosítani így már én nem tudom mert megvolt a csekk.. érdeklődni szeretnék hogy mennyire probléma ez szerintetek? Érdemes elmennem a repülőtéri utasfelvételi pulthoz ki töröltetni a név előtti titulust?? Vagy elfogadják így és nem lesz belole gond?



2021. aug. 17. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni. Hagyd úgy nyugodtan!
2021. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja izgatni őket
2021. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk az ö/ő ékezeteket írta összevissza, így nem is úgy szerepelt a jegyen a nevünk mint az útlevelünkben és nem volt semmi gond se belőle
2021. aug. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, hogy nadrágban mész, és gyerekesen viselkedsz. Úgy biztosan nem lesz baj :)

Egyébként ezek a titulusok senkit nem érdekelnek. Komolyan.

2021. aug. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a válaszokat !!! 😊😊😊😊❤️
2021. aug. 18. 08:36
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz gondod a beszállításnál. Ahol jelentősége van, az - bocsánat - a túlélők és áldozatok azonosítása az utaslista segítségével. Ott nem mindegy a titulus.
2021. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Hát igen, ebben igaza van a 6-os válaszadónak, ha lezuhan a gép, akkor sok fejvakarást fog okozni a mentőcsapatnak, mire beazonosítanak. De szerintem ezen is lehet segíteni, ha apró személyes tárgyakat tartasz a nadrágzsebedben.
2021. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-7 hetes teljes mértékben egyet értek igazatok van,köszönöm a választ! :)

Mindig van nálam valami ami hozzam köthető,a fent említett esetek miatt. Mert hat minden benne van a pakliban. 🙃

2021. aug. 18. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!