Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair vagy a WizzAir jobb?...

Ryanair vagy a WizzAir jobb? Hogy lehet a Ryanairnél akciós jegyet venni?

Figyelt kérdés

A Ryanair főoldalán azt írják, hogy március 19-21-e között a célállomásra 3500 ft a jegy, + az illetékek, stb. Viszont ennél több infó nincs, ha beírom oldalt a menetrendkeresőbe, hova utaznék, már 5500 ft-os alapárat ír ki, szó sincs 3500-asról. (Nem, nem volt ott a főoldalon, hogy -tól.) Hova kéne kattintani a 3500-as jegyhez?

Így viszont egy árban van a WizzAirrel... melyikkel jobb utazni (pl kézipoggyász mérete)?



2013. márc. 19. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen nagyon olcsó jegyeket nagyon hamar elkapkodják, kevés van belőlük. 3500 Ft-os jegy reklámfogás. Van annyiért, ha kifogod az akció első napját, csomag és minden nélkül utazol. Egyébként én személy szerint a Wizzairt preferálom, a Ryanair nekem túlságosan is ellenszenves cég. Mármint az üzletpolitikája. A fapadosok extra jó akcióit kifogni, sok szerencse kell.
2013. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na akkor nem reménykedem a 3500-as jegyben. :/ Nekem is szimpatikusabb a Wizz, és csak 1000 ft különbözet van a jegynél a két társaságnál, úgyhogy maradok akkor náluk. (Kár, hogy az Easyjet nem repül oda, ahová most utaznék, velük maximálisan meg vagyok elégedve.)

Köszi!

2013. márc. 19. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Épp akartam írni, hogy egyik sem, inkább Easyjet. De a kettő közül inkább a WizzAir.
2013. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ryanair sok tekintetben korrektebb. De én elsősorban az ár alapján döntök.
2013. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy így utólag kérdem, hogy hova mész? mert nem mindig a fapados a legolcsóbb... bár 5,500 Ft-ot nehéz űberelni
2013. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a Ryanair valamivel jobb, a Wizzair az nagyon ócska, bóvli légitársaság.
2013. nov. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: hát nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem szeretem, ha self loading cargo-nak (önmagát rakodó csomagnak) tekintenek.. márpedig a ryanair ilyen! 100x inkább Wizz!
2013. nov. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj utolsó te nagyon el vagy tévedve. Egyik sem jobb ilyen szubjektív dolgok alapján. Ár alapján érdemes dönteni ha ilyen olcsó jános az ember. És én az vagyok :-)



Objektív tények


a ryanair mellett szólnak, ha nincs feladott poggyász: ugyanolyan jegyár mellett a ryanairnél sokkal nagyobb kézi poggyászt vihetsz fel a gépre ingyen.


Igaz, ha feladott csomagokat vinnék akkor a wizzair a jobb mert olcsóbb náluk a 32kg mint a ryanairnél a 15kg.


Wizzair mellett szól még a klub tagság, és a sok ingyen jegy.

2013. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!