Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valencia-ról vélemények?🇪🇸

Valencia-ról vélemények?🇪🇸

Figyelt kérdés

Engem leginkább a strandok, a látványosságok és a kávézók/étrermek érdekelenének😅


Nem nyaralni mennék,hanem a későbbiekben szeretnék kiköltözni kda,ahogy nézegettem a képeket,elég szép város,csak ndm tudom,hogy tényleg olyan jó-e.



2021. aug. 26. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az exem kiköltözött, és a turizmusban dolgozott. A Covidnak "hála" már haza is ment Szerbiába. Egyébként sem tobzódnak a munkalehetőségekben. Ezt még megfűszerezik a harázozott idejű szerződésekkel. Angolul szinte senki nem tud normálisan.


[link]

2021. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

"Engem leginkább a strandok, a látványosságok és a kávézók/étrermek érdekelenének😅"

"Nem nyaralni mennék,hanem a későbbiekben szeretnék kiköltözni"

Bocs, de ez hogy jön össze?

Mert az általad említett szempontok alapján nagyon jó város Valencia. Csakhogy egy igen fontos dolgot meg figyelmen kívül hagysz, mégpedig a munka. És ezutóbbi az amiben nemcsak Valencia, de úgy anbloc Spanyolország nem áll jól.

2021. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
A strandok, látványosságok, kávézók és éttermek nagyon jók, mint kb. egész Spanyolországban. Kiköltözni viszont nem érdemes azért, mert Esmeraldának jó kávézója van a sarkon, vagy mert sok látványosság van a belvárosban. Ahogy előttem is írták, igen kevés a munkalehetőség.
2021. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy nagy a munkanélküliség egész Spanyolországban,szóval ezzel is képben vagyok.:D
2021. aug. 27. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Aki tényleg tisztában van vele, az nem akar ilyen helyre költözni.
2021. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Tipikus magyar felfogas. Lehet h home office munkaja van, de amugy semmi kozotok hozza.
2021. aug. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

6-os, már vártam a "semmi közötök hozzá" meg "tipik magyar" választ... jól mondod, az égvilágon semmi közünk hozzá, csak a kérdésből az jön le, hogy a kérdező ezzel esetleg nincs tisztában. Másrészt az ember nem úgy választ lakhelyet, hogy milyen éttermek vannak.

Valencia egyébként csodás hely, bár én nem tudnék ott élni, bár más mediterrán országban sem. Nem tudnám megszokni azt az életritmust.

2021. aug. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valenciában a turizmus, a kikötő és a startupok a fő bevételi források. Sajnos a munkalehetőségek igen kevesek.
2021. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!