Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik az élhetőbb és szebb...

Melyik az élhetőbb és szebb város?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnénk külföldre költözni a párommal. Németországba vagy Ausztriába szeretnénk költözni. Szerintetek melyik a legszebb és legélhetőbb város? München, Hamburg, Berlin vagy Bécs? Bécsben és Berlinben már voltam, a többi városban még nem. A párom informatikus, én pedig biológus vagyok.

2021. szept. 12. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
München? Húzd le egész Bajor régiót a listáról, mert olyan marha régió lakhatás szempontjából. Nem, ne hidd azt, hogy a diplomával nagyobb eséllyel fogtok jobban megélni. Az egész Bajor régió olyan, hogy onnan már inkább költöztek el az emberek (németek is ugyanúgy) amíg kint éltem még pár hónapja, mert az egekbe felmentek a lakhatási költségek.
2021. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Brussel
2021. szept. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!