Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovákiában kellene kimennem,...

Szlovákiában kellene kimennem, mi szükséges a határ átlépéshez ?

Figyelt kérdés

2 alkalomról lenne szó egymást követő napokon,

09.20-21. vagy 09.21-22.


Nem vagyok beoltva és már amúgy is késő lenne ahhoz mire kapnék kártyát.

teszt-re gondoltam egyébként de elég zavaros , milyen teszt kell van annyi fajta........

Melyiket fogadják el a határnál?

És 1 teszt meddig érvényes ?

Olyanra lenne szükségem értelem szerűen amivel egyből tudnék menni,

és ha úgy adódik akkor ne csak 1 napig legyen már érvényes.

köszi előre is.


Eger-ből mennék Brezno-ba nagyon fontos lenne üzleti megbeszélés.



2021. szept. 18. 17:19
 1/7 anonim válasza:
88%

[link]


"Az oltással nem rendelkező, külföldről érkező személyeknek:


- 14 napra karanténba kell vonulniuk,

- a karantén alól leghamarabb a beutazást követő 5. napon elvégzett negatív PCR-teszttel mentesülnek."


Ha jól értelmezem, az általad tervezett 2 nap legjobb esetben is 7 lenne, 5 nap karantén meg az a 2, amiért ki akarsz menni. :(

2021. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ide ne gyere a határon vérengzős vadállatok vannak.Kiszednek, falhozállítás, aztán sorozatpuffogtatás. Mindenki dől mint a krumplis zsák.
2021. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a valaszt ! A másodikon jót nevettem köszi azt is :) holnap időpontot kérek oltásra, és amint megkaptam, kimegyek akkor szlovákba, ha még nem állnak el az üzlettől.
2021. szept. 18. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Ide nem érdemes most jönni, mert ha nem vagy oltva rögtön karantén... És csak az ötödik napon mehetsz tesztelésre, amit ha úgy van kedvük pozitívan diagnosztizálnak... Tapasztalat!!! És hidd el megteszik!!!

Valamint ha Szlovákiába jössz regisztrálnod kell az ehranica oldalon, de van kivétel is a karantén alól azoknak akik nincsenek beoltva. A te esetedben megnézném hátha a kivétel közé tartozol, és akkor jöhetsz minden korlátozás nélkül vagy negatív PCR teszttel.

2021. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szlovákiai lakosként tapasztalat:


Van az előírás amit be kéne tartani, de ellenőrizve nincs.

Nem vagyok beoltva, és rengetegszer futkosok (Esztergom, Komárom, Pest...).

Ehranica-ba regisztrálok, határon a zsaru megmondja hogy karantén stb stb, mire hazaérek el is felejtem és másnap normálisan megyek melóba :D


A kutya nem nézi hogy otthon e tartózkodsz, vagy voltál e teszten.

2021. szept. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha átsétálsz a hídon Komáromból Révkomáromba, a kutya nem állít meg (kocsival igen). Tapasztalat :D (Ja és be vagyok oltva, mielőtt valaki nekem esne)
2021. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Megoldás


[link]

2021. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!