Kezdőoldal » Utazás » Európa » Eu-n belüli utazáshoz (Olaszor...

Eu-n belüli utazáshoz (Olaszország) a digitális covid-igazolásból elég az utolsó (2. vagy 3.) oltás adatait kinyomtatni vagy az összes kell ? (Tehát 1., 2. és 3.)

Figyelt kérdés
Ma nyomtattam ki az igazolást. Azon Pfizer van, azt kaptam harmadiknak, azon a 3/3 oltasi sorozat szerepel. Annak ellenére,hogy nekem az 1. és 2. Szputnyik volt. Természetesen foglaltam időpontot antigen tesztre,nem kockáztatok. De hogy is van ez? Es akkor most mennyi papírt kell vinnem? Köszönöm,aki válaszol.

2021. okt. 11. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Ez valótlanság, az olasz ellenőrző app elfogadja a 3/3 Pfizert két Sputnik után is.


Ezzel együtt én sem kockáztatnék és tesztelnék.

2021. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nos,hazatértünk. Leírom a tapasztalataimat,hátha jól jön valakinek. Antigén teszttel mentünk,de előtte adtuk oda a 3. Oltásos igazolást. Ezután nem kérték a tesztet. Hazafelé sem,nem is csináltattunk már akkor. Úgyhogy mi gond nélkül utaztunk a 3. Oltással. Nem gondolom magunkat felelőtlennek emiatt járványügyi szempontból,hiszen a Szputnyikkal japcsolazban fel sem merult,hogy ne adna megfelelő védelmet.
2021. okt. 23. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!