Kezdőoldal » Utazás » Európa » SOS! Malévval utazok este,...

SOS! Malévval utazok este, online becheck-oltam, de nem tudom kinyomtatni a beszállókártyát, mert kifogyott a patron. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el pl. a konyvtarba vagy papirboltba, ahol ki tudod nyomtatni...
2010. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajnos arra már nincs időm, egyéb teendők miatt....


Viszont ezt találtam a malév honlapján:


"Beszállókártyáját kinyomtathatja azonnal, de e-mailben is továbbíthatja, így akár még a budapesti repülőtéri web check-in pultoknál is megtörténhet a beszállókártya nyomtatása. Érdemes még otthon kinyomtatnia beszállókártyáját, így biztosított a lehető leggyorsabb utasfelvétel. "


Hova továbbítsam, hogy kinyomtathassam Ferihegyen? Hogy működik ez?? Légyszi segítsetek!!

2010. szept. 24. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kimész a reptérre biztosan látják a rendszeren hogy már becsekkoltál, és tudják a megoldást.

Esetleg hívd fel őket telefonon !!

2010. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hívd fel őket, de egyébként semmi gáz nincsen, legfeljebb becsekkolsz a reptéren még egyszer.
2010. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja checkolj be még 1x, személyit kell odaadni és oda adja a beszállókártyádat majd.
2010. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!