Kezdőoldal » Utazás » Európa » Santorini, Zakynthos vagy Kréta?

Santorini, Zakynthos vagy Kréta?

Figyelt kérdés

Santorini: mesébe illő környezet viszont sokan állítják hogy 1-2 nap alatt le lehet tudni a "látnivalókat". Kréta: gyönyörű strandok és a hőn áhított Santorinire is át lehet hajókázni 1 napra akár.

Zakynthos: szintén gyönyörű strand és ott a Navaggio öböl viszont Santorini így kizárt, illetve még mindig az a fő kérdés hogy a strandoláson kívül 1 hetet melyik desztinációban érdemes eltölteni ? Esetleg egy 4. alternatíva?



2021. nov. 12. 08:50
A kérdező szavazást indított:
Zakynthos
Santorini
Kréta
Keress inkább egy 4. alternatívát
17 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Még ami lemaradt: az is fontos hogy az igazi görög életérzést tükrözze vissza a sziget.
2021. nov. 12. 08:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt a kék-fehér stílust keresed, amit a képeslapokon látsz, az Santorini. De ez nem egyenlő az "igazi görög életérzéssel". Az ország 90%-án nem kék-fehérek az épületek. Krétát javaslom egyébként, válzozatos, gyönyörű. Zakynthos nekem olyan semmilyen volt, annál vannak Görögországban sokkal jobb helyek.
2021. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sohasem értettem ezeket a "választásos" kérdéseket.

Ha több régió is érdekel, akkor egyik alkalommal az egyiket majd egy másik utazáskor meg a másikat nézem meg. Miért kellene végleg kizárni a többit?

(Ha csak nem valami halálos betegség miatt soha többet nem utazhat az ember?!)


A kérdésre is válaszolva:

Santorini egy nap alatt bejárható.

Zakyntos már több mindent nyújt ha szórakozni, strandolni és bulizni szeretnél.

Krétán viszont akár heteket is el lehet tölteni ha pl. a természeti szépségek is érdekelnek.

A "görög életérzést" meg tudod tapasztalni ha befizetsz helyben egy görög estre.

Lehet görög ételt enni, görög bort inni, Zorbát táncolni és tányért törni.

2021. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

1. Mykonos

2. Santorini

3. Kréta

4. Zakyntos


Nekem Mykonos a szerelem jelenleg, lehet hogy a koromból adódóan (25 vagyok). Később már nem hiszem, hogy ez a bulis légkör fog vonzani.

2021. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 nem tudhatod. 15 évvel idősebb vagyok nálad, és épp idén szerettem volna Mykonosra menni :) Igaz, nem a bulik, hanem az építészet miatt. Csak aztán pont akkor volt ott gond a covid kapcsán. :(

Első voltam.

2021. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj annyira örülök neki hogy érkeznek a vélemények, köszönöm szépen Nektek nagyon hasznosak! :)) Persze nyugodtan írjatok még írjatok csak ... ! :)
2021. nov. 12. 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En 2004 ota minden evben megyek Gorogorszagba, sot, 4 eve gorog parom van.

"Még ami lemaradt: az is fontos hogy az igazi görög életérzést tükrözze vissza a sziget." Akkor egyiket sem ajanlanam... Ha szigetre szeretnel menni, akkor Kefalonia lenne a legidealisabb szamodra :)

2021. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyáron Krétán voltam nyaralni, gyönyörű.

Chania a legszebb város, ahol valaha voltam, Elafonissi tengerpartja meg olyan, mintha a Maldív-szigeteken lennél.

2021. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha Krétán nyaralnál és szeretnél átmenni Santorinire, akkor érdemes Heraklion környékén foglalni a szállást.
2021. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!