Kezdőoldal » Utazás » Európa » Decemberben egy út során kb 5...

Decemberben egy út során kb 5 órát tölthetek el az olaszországi Velencében. Ti merre járnátok ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

A vizibuszt néztem, 6.50 €-ért nagyon drága. Gondoltam, hogy elsétálunk a Szent Márk térre és vissza. Útközben mit lenne érdemes megnézni?

Esetleg olcsó de nem gagyi étkezésre valami javaslat?


2010. szept. 4. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen idősek vagytok, nekem az a javaslatom, hogy menjetek be az első turinformba, és kérjetek valami hasznos tanácsot, amivel viszonylag olcsón lehet utazni. Nekünk így sikerült szereznünk egy fiataloknak szóló kártyát 4 euróért, ami csomó kedvezményre jogosított, plusz 18 euróért adtak mellé egy 3 napos bérletet ami buszra, és vízibuszra is jó volt korlátlanul. Rengeteget utaztunk, így szerintem abszolút megérte, illetve nagy élmény is a vízibusz. Nézzétek meg a Rialtot mindenképpen, a piacot, a Szent Márk teret, és nézzetek be kisebb utcának nem nevezhető sikátorokba is! Iszonyatosan hangulatos! Amúgy az 1-es vízibusz vonala mellett rengeteg látnivaló van, szerintem arra érdemes befizetni. Mi voltunk Muranoban is, illetve a temetőben, ami egy külön sziget.

Kifejezetten megnevezni nem tudok kajáldát, de minél eldugottabb helyen van, annál olcsóbb. Mi párszor ettünk eldugott gyorséttermekben 3-4 euróért egész jót ettünk. Ha komolyabbra vágysz, akkor 8-tól a csillagos égig van minden :) Iszonyatosan szép, de baromira drága hely!

2010. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!