Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kb. mennyiből jönne ki egy...

Kb. mennyiből jönne ki egy olaszországi nyaralás?

Figyelt kérdés
Nagy álmom eljutni Olaszországba. Spórolok már egy ideje, hogy nyáron elmehessek. Kíváncsi lennék, szerintetek mennyibe kerülne körülbelül egy 1 hetes olaszországi utazás. (Összefoglalva: út,szállás,költőpénz + a kötelező költségek.)
2011. dec. 25. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország elég nagy, ha igazán szép helyen (Amalfi-part, Toscana, Cinque Terre, Sicilia, Puglia stb.) , kényelmesen akarsz eltölteni egy hetet, akkor mélyebben a pénztárcádba kell nyúlnod (nagyjából 1000 euró elég mindenre), ha megelégedsz azzal, hogy leautózol az Adria valamelyik népszerű üdülőhelyére, és ott szendvicseken és pizzán elvagy, akkor 200-300 euróból ki lehet hozni egy hetet. Ehhez persze kell, hogy többen legyetek az autóban, és osszátok az útiköltséget.
2011. dec. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerinte egy normális olaszországi nyaralás.(tehát szállodában lakva, félpanzióval) cca. 1000-1200 €.


El lehet menni busszal is és lehet májkrémet enni a tengerparton, de az nem nyaralás. Legalábbis szerintem.

2011. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek hogy éri meg menni? Autó,repülő,busz? Utazási irodán keresztül vagy inkább saját fejed után?
2011. dec. 26. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"És szerintetek hogy éri meg menni? Autó,repülő,busz? Utazási irodán keresztül vagy inkább saját fejed után?"


Attól függ hogy hova készültök! Ha nagyon délre mentek, akkor szerintem jobb a repülő, ha egy kicsit északabbra, akkor az autó. Busszal nem mennék. Szerintem szervezd magad az utazást, mert eddigi tapasztalataim alapján az utazási irodák 20-30 %-kal többet kérnek!

2011. dec. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a legolcsóbb repülővel. És talán a leggyorsabb is. Milánóba, Rómába, Bariba mind-mind lehetett kapni párezer forintért repjegyet Budapestről, talán még most is, sőt ősszel száz forintért is. Nagyon általános a kérdésed amúgy, mert olyan sokfelé lehet az országon belül menni.
2012. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bariba egyebként kimegy nyaralni amikor mocskos a part?

én mindennek utana nézek mielött elindulok.

PESCARA ra érdemes menni.olyan 250 ezer/fö!

2012. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!