Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csehországba utazás feltételei...

Csehországba utazás feltételei 2021-ben?

Figyelt kérdés

A védettségin kívül kell esetleg más is?

Pár napos városnézés a program.



2021. nov. 13. 23:59
 1/6 anonim válasza:
45%
Google...
2021. nov. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha már a feltételeit sem tudod egyedül megkeresni a kiutazásnak a neten, akkor hogyan találsz oda, ott hogy igazodsz el, élsz pár napig, és hogy jössz vissza majd? Tényleg érdekel, nem kötekedés...
2021. nov. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Kettes, engem is nagyon érdekelne.
2021. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.Ha érdemben nem tudtok válaszolni egy adott kérdésre akkor mi értelme van annak hogy ti ezen az oldalon regisztrálva vagytok? Komolyan érdekel...


2. "Google".. Ennyi erővel teljesen felesleges ez az oldal mert minden kérdésre talál választ az ember a Google-n keresztül is.


Egyébként sikerült megtalálni a szükséges információkat.


Ui.: Köszönöm a lehetőséget hogy használhattam ezt az oldalt és feltehettem egy kérdést. Sajnos érdemi választ senkitől nem kaptam, de talán csak azért mert savanyú a szőlő.

2021. nov. 14. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Savanyú a szőlő? Miért is? Én is megyek decemberben adventezni Prágába WOW elképesztő luxus helyre mész. Engem is érdekelne, hogy ha annyit nem tudsz beírni a googlbe, hogy, Czech republic covid entry requirements, vagy nem tudod megnyitni a konzuli szolgálatot, külföldön hogy maradsz életben.
2021. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Savanyú a szőlő egy Csehországra, potom 5x voltam 😂😂😂😂😂
2021. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!