Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiából haza lehet hozni...

Hollandiából haza lehet hozni füvet?

Figyelt kérdés

Mármint nyilván jogilag nem lehet, tiltja a törvény. De mennyire lehet lebukni, ha 4-5 füves sütit (szuvenírként) hazahozok a bőröndben (repülős út).


Kimegyek par napra Hollandiába, nyilván akkor kipróbálom a füvet és poénból a barátaim mondták, hogy hozzak haza 1-1 sütit nekik is.


Szerintetek ebből lehet gond?



2021. nov. 17. 22:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Ugy hallottam hogy a hollandiabol hazaerkezo turistakat nagyon atvizsgaljak. En kihagynam a helyedben.
2021. nov. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Ferihegyen eddig még mindig kipakoltatták a csomagomat és végignéztek mindent. Négyszer repültem Bp.-re az USA-ból, német vagy franciaországi átszállással. Mind a négyszer megállítottak mikor már felvettem a csomagomat. Minden apróságot végignéztek, mindezt flegma és lekezelő stílusban. Azóta inkább Bécsbe vagy Pozsonyba repülök. Nem szállítok amúgy semmi tiltott dolgot, de akkor is baromi kellemetlen. Szóval simán lehet hogy megállítanak.
2021. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem te lennél az első, aki ilyesmit tervez, és ezzel természetesen az ellenőrök is tisztában vannak. Szerinted?
2021. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, engem Ferihegyen speciel sohasem állítottak meg hazafelé, de ez nem jelent semmit, mert másokat meg igen... Pláne, hogy tudják, mikor jön a füvesjárat, látják, ha netán izgatottan pislogsz körbe vagy épp ellenkezőleg, indokolatlan pókerarccal vág át a kék folyosón egy figura. Nem tudod, milyen feltűnő jelei vannak ám annak, ha valaki azt akarja, ne szúrják ki :)


És gondolj bele, mi van a mérleg két serpenyőjében. Kis mennyiségnél is büntetőeljárás indul, nem kaphatsz x ideig tiszta erkölcsit, vs 5 percig basztatnak a haverok, hogy nem hoztál sütit. Na melyik a rosszabb?

2021. nov. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Lehet 4évtől terjed.
2021. nov. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Volt már haverom, akinek sikerült, de én nem tenném.


Amit leírtál egy sor bűntény beismerése, birtoklás, csempészet, átadás. 4-esnek nincs igaza, erkölcsid lesz a végén, ha mégis buksz, de nem úszod meg eltereléssel, ilyen esetben lesz bírósági ügy.

2021. nov. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
De-de, 4-esnek igaza van, legfeljebb az erkölcsi tekintetében tévedett, de a többi aspektusban nem!
2021. nov. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
36%

Ne szabad füvezni!!!!

Ne csináld, mert ez sokat árthat Neked!!

2021. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%

+36-1/443-5500


Hívj fel, megdumáljuk!

2021. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes kiszúrni magaddal néhány süti miatt. Amúgy nevetséges a cirkusz is amit a hatóságok csinálnak, de hát ez van. El lehet menni ha nem tetszik, vagy kiütheted magad egy üveg házipálesszel, hígítóval, növénytápszerrel esetleg receptre felírt egyéb méreggel. Ne értsd félre, nem ötletnek szántam.
2021. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!