Kezdőoldal » Utazás » Európa » Most hogy működik az Angliába...

Most hogy működik az Angliába Magyarországról való beutazas, és vissza, Angliából Magyarországra?

Figyelt kérdés

Nem az érdekel, hogy útlevél kell, azt tudom, arra vagyok kíváncsi, hogy oltottként is kell-e teszt mindkét irányba honnan igényeljem, kell-e érte fizetni, satöbbi. Két éve nem utaztam a két ország között. A Google és a konzulátus oldala nem segített.

A valaszokat köszönöm.


2021. nov. 23. 13:29
 1/9 anonim válasza:
0%
Szia. Igen működik, kézipoggyásszal, de Angliába már kell (turista,munka....)vízum, mert nem Európai Uniós ország, kitoloncolnak.
2021. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésre válaszoltál. Nem a kézipoggyász érdekel, hanem a teszt. Amúgy fordítva, Angliából mennék előbb Mo-ra, aztán vissza.
2021. nov. 23. 14:19
 3/9 anonim válasza:
Szia. 1-es vagyok. Nem kell oltottnak. [link]
2021. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
1-es és 3-as vagyok. De mindenképp igényelj vagy brit vagy eu-s védettségit!
2021. nov. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell vízum se EU-s országból ha túristaként jössz 6 hónapnál kevesebbet. Elég az útlevél is
2021. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
1,3,4-es vagyok. Azért mondtam, hogy feltételezem nem egy napra utazik Angliába...,majd vissza
2021. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, vedettsegim van. Amúgy egy hétre utazom.
2021. nov. 23. 16:15
 8/9 anonim válasza:
Szívesen. 1,3,4,6-os voltam. Veszel egy repülőjegyet...elrakod az útleveled és az eu-s védettségi és kész.
2021. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. nov. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!