Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliából busszal lehet...

Farkintátor kérdése:

Angliából busszal lehet utazni Magyarországra vagy épp fordítva?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék repülni ezért gondoltam hát ha

2019. márc. 17. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Győrből megy busz Londonba naponta. Arra nem emlékszek hogy Budapestről indul-e ez a busz, de valószínű igen.

Így legalább lehet látni Európát, nem csak a felhőket. :))

2019. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Látni Európát...jah..jó vicc...autópályát maximum. Egyszer utazz ilyen távon, soha többet nem teszed ez tuti. Kívánod a repülőt egy 24 órás kín után. De kinek mi. Ráadásul ma már az ár sem versenyképes.
2019. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

En nem voltam ilyen hosszu buszos uton de emlekszek hogy unokatesomek ugy 2000 kornyeken igy mentek es legalabb 1 nap volt mire odaertek, vagy lehet 2 is.

Egyik haverom gorogbe ment busszal es mondta hogy soha tobbet. Faraszto es hosszu az ut.


A busz arakat nem tudom de repulni nem olyan draga. Van aki oda-vissza 25.000bol megussza.

2019. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
9%
Ehhez mazohistának kell lenni....főleg miutan a repülés sok esetben (jóval) olcsóbb mint a buszon kínlódni napokat!
2019. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezekszerint mazoista vagyok mert elindultam busszal Hollandiába 😂
2019. márc. 18. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Mi mindig repcsivel megyünk Londonba. Sokkal gyorsabb és olcsóbb is. De szerencséd van mert ha megúnod a buszozást Hollandiába menet akkor rengeteg helyen kiszállhatsz hogy átülj valami kultúrált közlekedési módra. Például egy repcsire :)

2019. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg látnivaló és szép hely van a Magyarország és Anglia közötti úton. A probléma csak az, hogy a busz mindezeket nagy ívben elkerüli az autópályákon. Ha tengernyi ideje van az embernek, akkor persze lehet úgy szervezni egy utat, hogy minden érdekesebb pontnál legyen egy megálló, ahol el lehet tölteni pár órát.
2019. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha busszal szeretnél utazni, akkor itt tudsz keresni olcsó járatot:

[link]

2019. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😁
2019. márc. 19. 17:28
 10/10 anonim ***** válasza:

én is csak Berlinig mentem, 10-11 órás út volt Bpestről, elég is volt :D


itt meg összesen 30-35 órával kell számolni, bár ahogy nézem, közvetlen járat nincs. lehet válogatni, hogy prágában, párizsban esetleg kölnben, düsseldorfban szállsz át, több busz is megy, van, ahol 1 órát, van ahol 4-et kell várni az átszállásra.

2019. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!