Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában olyan partrészt...

Angliában olyan partrészt keresek, ami nem kikötő, nem strand, hanem igazi partot csapdosós, sziklát verdesős tengerpart. Tudtok ilyet mondani Londontól nem messze?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már egész jól bejártam Angliát és London környékét pláne, de ilyen sziklát verdeső partról a közelben nem tudok. A legközelebbi Devon megyében van, vagy talán lehet találni már Somersetben is, de annál közelebb kétlem, hogy lenne.

Amit viszont érdemes megnézni London közelében az a doveri fehér szilák, Beachy head Eastbourne-nál és ha akartok érdekeset csinálni, akkor ez ugyan picit messze van, de nézzetek el The Broads, Horsey-ba fókát nézni. Nagyon cukik, egész közel lehet menni hozzájuk.

2010. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ajánlom a Seven Sisters-t. Keress rá a Google képkeresőben, szerintem valami hasonlóra gondolhattál.
2010. szept. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pont ilyesmikre gondoltam amit írtatok :)
2010. szept. 7. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!