Kezdőoldal » Utazás » Európa » Páromhoz mennék Szlovákiába,...

Páromhoz mennék Szlovákiába, lockdown alatt milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Oltva vagyok 3 adaggal, regisztráltam is az ehranica rendszerben, kérdés így tudok e menni Szlovákiába anélkül, hogy megbüntessenek vagy bármi probléma történne?

2021. dec. 8. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
48 óránál nem régebbi teszt kell úgy tudom a kiutazáshoz, hazaérkezéskor pedig 10 nap karantén.
2021. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Aligha, hiszen az ismerősök, rokonok látogatása nem valid ok. Ha olyan helyen lakik, mondhatod, hogy tranzitálsz Lengyelország felé, de ezt mondjuk valami kis gömöri zsákfaluban nehéz lesz eladni.


Viszont ő elvileg jöhet.

2021. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2021. dec. 8. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Napi szinten járok át a zempléni határátkelőkön, azért, hogy kerékpározzak, ellenőrzést tavasz vége óta nem tapasztaltam...senkit nem érdekel már igazán ez az alibi vírus.
2021. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja, ha be vagy oltva és regisztráltál, akkor jöhetsz
2021. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!