Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan kell regisztrálni a...

Hogyan kell regisztrálni a szlovák eHranica oldalon?

Figyelt kérdés
Szeretnék beutazni Szlovákiába, olvastam, hogy regisztrálni kell az eHranica oldalon. Ezen az oldalon meg kell adni egy állandó lakcímet (permanent address), ahol csak szlovák városokból enged választani, de nekem csak magyar lakcímem van. Ilyenkor mi a teendő?

2021. dec. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Add meg a szlovákiai szálláshelyed címét.
2021. dec. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak 1 napos kirándulásra mennék, így nem lesz szállásom.
2021. dec. 20. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon a továbblépés után most már címet is kell megadni? Én egy hónapja voltam Szlovákiában, akkor semmiféle cím nem kellett, ezen az oldalon a továbblépés után rögtön regisztrálva is voltam, kis idő múlva kaptam visszaigazolást is az e-mailemre. (Láttam, hogy azóta voltak szigorítások, de ezt is érintette volna?)

Nekem nagyon gyanús, hogy valahol eltévedtél, hiszen nincs értelme turistától állandó szlovák lakcímet kérni, de ha mégsem tudsz sehogy sem továbblépni, akkor válaszd ki az első opciót mindenhol, és ha van megjegyzés rovat bárhol, írd bele, hogy problémába ütköztél.

Egyébként nekünk sehol sem ellenőrizték vagy kérték ezt a regisztrációt, nem tudom pontosan mire szolgál.

2021. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én amikor egy napra mentem beírtam egy random címet, mert máshogy nem engedett tovább, ha bárki kérte volna elmondtam volna, hogy nem szállok meg.
2022. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!