Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet dolgozni Angliába...

Hogyan lehet dolgozni Angliában magyar diplomás orvosként? Mi szükséges hozzá? Mennyire van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

Minden álmom az, hogy orvos legyek, mert nagyon érdekel a dolog szeretem az anatómiát, a kémiát, szeretnék embereken segíteni, mivel ha segítek valakinek legyen az bármilyen apróság akkor is örömmel tölt el.


Jövőre fogok érettségizni és remélhetőleg bejutok majd az orvosira és sikerül majd elvégezni az egyetemet, ezért mindent megteszek. Tudom még messze van, de kíváncsi vagyok, mert a körülöttem lévők csak azt mondogatják, hogy ott milyen jó lenne nekem és amúgy is tervbe volt/ van nekem London még ha nem is munka, ott élés színten, de szeretnék ott egy kis időt eltölteni, mert tetszik nekem az a hely, de elgondolkodtat az ott élés lehetösége is.



Ahhoz hogy ott dolgozhassak Magyarországon kell tölteni a rezidens éveket is vagy ott is van rá lehetőség?


A nyelvvel nincs problémám 3 nyelvet tanulok: ( német, spanyol, angol) szeretem az angolt és felsőfokú nyelvvizsgára készülök plusz a tapasztalat tesz majd hozzá úgy is annyit hogy jobban tudjam majd beszélni a nyelvet.


( lány vagyok)



2021. dec. 26. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elöször végezd el az orvosit, most hiába mond bárki bármit, addig rengeteget váltzonak a szabályzások.
2021. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Mire orvos lennel, az angol fiatalok generacioja is vegez, mert rajott az allam, hogy sajat munkaerot kell teremteni. Nem kell kulfoldi.
2021. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőség nyilván lesz, az orvosi azon szakmák egyike, amelyikkel elég nagy a mobilitás lehetősége, olyan országokba is, amelyek amúgy erősen korlátozzák a gazdasági migrációt.
2021. dec. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A diplomádat honosittatni kell, ennyi az egész. A folyamat elinditasakor elmondjak, konkrétan mire van szükség. Van, amikor csak egy felsőfokú vagy anyanyelvi szintű nyelvvizsga kell mellé, van amikor valamilyen extra vizsga vagy tanfolyam.
2021. dec. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
4-es: ez MOST igaz, de hogy 10 év múlva milyen szabályok lesznek, azt még csak sejteni sem lehet!
2021. dec. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5!


Mivel vagy 50 éve ez az alap, sokat nem fog valtozni

2021. dec. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, addig még ki tudja mi lesz remélem majd sikerül.


Köszönöm szépen mindenkinek! :)

2021. dec. 27. 09:29
 8/8 anonim válasza:
Gyere inkább Svédországba dolgozni, hidd el jobb lesz Neked itt: ha tudsz angolul, németül, akkor 6 év alatt nem probléma megtanulnod svédül, és ha megvan a nyelvtudásod, akkor a diploma megszerzése után akár egyből is tudsz itt kezdeni. Legalább két kollegámról tudok, akik Angliába költoztek először, utána pedig jöttek tovább ide.
2021. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!