Kezdőoldal » Utazás » Európa » Véletlen ittam-nem csak...

Véletlen ittam-nem csak vizet-PCR tesztelés előtt.4 óráig nem lehet enni, inni elvileg.A 2 óra 45 perc jó még?Előre megvett jegyem van, muszáj utaznom, 6-ig vannak nyitva, tehát tesztelnem kell 5:45-kor legkésőbb...

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 15:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%

Ezt csak azért mondják, mert ha van is benned vírus, negatív lennél, még ha evés vagy ivás nélkül pozitívat is mutatna ki.

Ősrégi módszer, ha átakartad verni a tesztet, garat és orr öblítés, és negatív a teszt 90-95 %-ban.

Mi is kipróbáltuk haverokkal külföldön élek, itt volt nagyon sokáig kötelező tesztelés, még ha nagyon beteg is voltam, vagy ők, mindig negatív lett a teszt.

2022. jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Nekem három órát mondtak, úgyhogy szerintem nem lesz gáz, az a kicsi már nem számít.
2022. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%
Én ettem-ittam a teszt előtt, plusz orrsprayt is használtam, így is ugyanúgy kimutatta. Nem igazán befolyásolja eredményt, főleg az orrból vett mintának
2022. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
44%
1.-s, es szerinted mennyi idovel teszt elott erdemes oblogetni? Es mivel? Pl alkohollal attorolgetni vagy valami massal?
2022. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nekem garatból fognak mintát venni.
2022. jan. 2. 15:52
 6/31 anonim ***** válasza:
18%
3-as vagyok, elsőnek, mikor teszteltek és ettem-ittam, akkor nekem is vettek garatból is, meg orrból is, akkor kimutatta, hogy pozitív vagyok. Utána már sehol sem vettek nálam garatból
2022. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
De én olyan helyre megyek, ahol garatból is tudnak venni.Orron keresztül veszélyes, olyat nem csináltatok sehol.Amúgy 1 hete is teszteltek, negatív lett.Csak formalitásból kell újra tesztelnem, mert újra megyek külföldre pár napra...
2022. jan. 2. 16:03
 8/31 anonim ***** válasza:
59%
Mekkora rohadéknak kell lenni ahhoz, hogy direkt manipuláld a tesztet, és ezáltal veszélyeztess másokat?
2022. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Sokan csak arra gondolnak, hogy nem akarnak karantént.Amúgy igen, elég felelőtlenek... De nekem valszeg jó lesz, 3 órát írnak sok helyen, hogy addig nem szabad enni, inni... Meg 1 hete, amikor csináltak kivártam a 4 órát, mert reggel mentem, és negatív lett. :D
2022. jan. 2. 16:22
 10/31 anonim ***** válasza:
50%

Jajaj! A halálos vírus, amit az agyadig kotorászva kell keresni.

Menjél már nyomorult 8-as...

Kérdező! Ne görcsölj ezen.

2022. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!