Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba oltás nélkül be...

Olaszországba oltás nélkül be lehet utazni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem körülbelül két éve minden ilyen kérdésre pontosan ugyanaz a válasz érkezik: a Konzuli Szolgálat weboldalán érdemes az aktuális szabályokról tájékozódni.


[link]


Eszerint január 31-ig csak karanténkötelezettség mellett lehet oltás nélkül beutazni. Hogy utána mi lesz a szabályozás, még nem tudjuk.

2022. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig nem követtem a híreket ilyen téren, mivel nem igazán van pénzem utazni.
2022. jan. 15. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Kedves kérdező, az előző válaszadó nem a pénzedet, hanem a hozzáállásodat kritizálta.

Alapvető dolog, hogy beoltatod magadat. Ez a beugró az ÉRTELMES emberek táborába. Ha ez megvan, előveszed a guglit és guglizol, ha kérdésed van.

Ide akkor gyere legközelebb, ha a fenit kettőn túljutottál.

2022. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Lehet, hogy én be vagyok, akivel meg utaznék az nincs, te nagyon nagyokos... Annyira rühellem tele a gyakori a hozzád hasonló okoskodókkal, de ráérsz
2022. jan. 16. 21:16
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Be lehet utazni, de kötelező a pcr teszt, OLTÁSSAL is, oltatlanok pcr teszt + karantén, pár nap múlva még egy pcr.

Oltás nélkül max. a boltba mehetsz be, meg sétálgat hat az az utcán, de sehova máshova nem mehetsz be még egy kávéra se.

Olaszországban élek, itt még munkavállaláshoz is kötelező az oltás. Nem tudom amúgy, hogy aki nem oltatja be magát miért akar utazgatni?

2022. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sétálgatgatsz* bocsi autocorrect
2022. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy terjesszük a vírust 🙂🙂🙂🙂
2022. jan. 19. 16:59
 8/10 anonim válasza:
Koncertekre kötelező az oltás vagy elég a pcr teszt Olaszországban?
2022. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Milyen beugró az értelmes emberek táborába?

Ez a "gondolokodás"mód mindent elárul

2022. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Alapvető dolog, hogy beoltatod magadat. Ez a beugró az ÉRTELMES emberek táborába."


Inkább a halottakéba.

2022. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!