Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olyan utastbiztosítás, ami...

Olyan utastbiztosítás, ami több európai országba jó és pár hónapos?

Figyelt kérdés

Szeretnék pár hónap alatt europában több országot bejárni, busszal és vonattal utaznék.


Az utasbiztosítás kalkulátorokkal az baj, hogy vagy buszt kell kiválasztani vagy vonatot utazásnak, ezt nem is értem, miért nem lehet a kettőt?



2022. jan. 26. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Az 5 eurós repülőjegyek korában remek ötlet a buszos utazás :)

Egyébként az Európai Egészségbiztosítási Kártyát kiváltottad már?

Ingyenes, és minden olyan dolgot fedez, amire egy európai polgárnak utazásai során szüksége van.

2022. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 nekem az szándékom, hogy túra szerűen járnám körbe a pár országot, így repülő pont megfosztana ettől, hogy gyorsba egyik városból a másikba "teleportálok".


Igen, már megvan.


Akkor mire jó a külön biztosítás, nincs értelme?

2022. jan. 27. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A külön biztosítás egyéb dolgokat is fedez, pl. anyagi károk, stb. - de szerintem pont egészségügyi problémák esetén nem sokkal többet nyújt...

Olyan extrém dolgokra meg talán nem kell gondolni, hogy haláleset esetén hazaszállítás...

2022. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az 1-es válaszadó arra célzott, hogy amíg te kemény pénzekből teleportálod magad a szomszéd faluba, addig akár át is repülhetnéd Európát 2 óra alatt. És nem kerülne többe, mint a teheneket bámulni a busz ablakán.
2022. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem éves utasbiztosításom volt még Covid előtt mert sportoló voltam és évente 10-15x utaztam külföldre. Nem feltétlenül drágább mint egy 3 hónapra érvényes biztosítás. Egyébként nem értem ezt a busz, vonat dolgot, miért lenne megszabva, hogy csak egy járművel utazhatsz?
2022. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 amikor kalkuláltatom egy ilyen biztosító oldalon, hogy milyen feltételekkel mennyi lenne, akkor az utazás módjánál külön van szedve a busz és a vonat, amelyikből csak az egyiket lehet kiválasztani.
2022. jan. 27. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!