Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik horvát szigetet/szigete...

Melyik horvát szigetet/szigeteket ajánljátok?

Figyelt kérdés

A bőség zavara miatt képtelen vagyok eldönteni, hogy melyiket válasszam.

Ajánlhatsz többet is.



2022. febr. 8. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Korcula jött be a legjobban. Bájos, jó a strand, van éjszakai élet, ami igaz éjfél fele kezdődik, viszont sokáig tart. Nem olyan drága hely. Mi Makarskával és környékével kötöttük össze. Szerintem vissza fogok még térni. hátránya viszont, hogy a halál kaszáján van, de nekem minden percét megérte, amíg ott voltunk.
2022. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a célod. Brac is nagyon szép, Split és Makarska között van, 1 óra az út. Az arany szarv elég közkedvelt hely és csodás. Kicsit távolabb van Bisevo, káprázatos az a kék barlang, igaz az oda- és visszaút kicsit sok, de megéri.
2022. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ciovo Trogirnál
2022. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Brioni
2022. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
A legszebb a Mljet sziget,"Amikor először nyaraltam Mljeten, több mint egy évtizeddel ezelőtt, elbűvölő helyet ismertem meg, és a legkevesebb, amit mondhatok róla, az az, hogy Mljet az Adria gyöngye" – mondta a Borsnak korábban a kormányfő."
2022. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A felkapottabbak közül Vir-t leszámítva nem tudtok nagyon mellé nyúlni. Biztos nagyon sok honfitársunk töltötte élete nyaralását Vir-en, senkit nem akarok megbántani, de akik bejárták a horvát Adriát, tudják miről beszélek.


Ciovo-t írták előttem, Trogir valóban fantasztikus, jók a strandok is a szigeten, viszont a vízminőségen kissé érezni a nagyváros (Split) közelségét, valamint nincs meg ez a sziget-feeling, mert pont a szárazföld mellett van szorosan.


Ha bejön nektek a holdbéli, kopár táj, akkor Pag-sziget vagy a Krk-szigeten Baska város lehet jó választás.


Ha szerettek kirándulni, felfedezni, akkor mindenképp nagyobb szigetre mennék, Losinj és Cres északon, illetve a nagyobb dalmát szigetek (Hvar, Brac, Korcula) lesznek jók, sok kisebb halászfalu, történelmi városok illetve rengeteg eldugott öböl van.


Nekem Hvar jött be a legjobban, az azonos nevű várossal.

2022. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lastovo szigetét ajánlom, valamint Vis szigetet. Ezeket bűn nem látni.
2022. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Pag sziget olyan mint egy másik bolygón lennél, oda egy napra érdemes elmenni.

Krk sziget azért jó mert van híd a szárazföld és a sziget között.

Vir sziget is jó, csak a nem lakott nyugati részre kell menni strandolni.

Okrug szigetet nem ajánlom, annyira koszos a víz hogy fürdeni sem tudsz benne.

Nekem Korcula jött be a legjobban, csak az van a legmesszebb.

2022. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Krk jött be. Változatos táj, strandolástól kezdve hegymászásig mindent lehet csinálni. Sok festői falu, történelmi látnivalók (pl Frangepán kastély), közöttük vadregényes turistautakkal. Cizici-Soline körül pedig van egy nagy homokos-agyagos strand sekély vízzel, családoknak ideális.
2022. febr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Makarska környékét ajánlom szintén, párom ott lakik, eszméletlen szép tájak vannak már arra felé, mert az már nagyon dél, az igazi Dalmácia 😇 a hegyek és a tenger, a víz kellemesen meleg. Volt olyan rész, (azt hiszem Bol) ahol azt hittem megfagyok a vízben. Mediterrán hangulat, éjszakai élet, bő élmény és szórakozási kínálat. Az utazás, közlekedés másfelé is elég jó🙂
2022. febr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!