Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prágát 1,5 nap alatt nagyjából...

Prágát 1,5 nap alatt nagyjából be lehet járni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 12:01
 1/8 anonim válasza:
Mit jelent, hogy nagyjából?
2022. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy a főbb látványosságokra elég-e ennyi idő.
2022. febr. 24. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb nevezetességekre, ami ilyen tényleg alap és sétával elérhető az kb. 2 nap. Attól függ mi érdekel. Ha reggel hétkor elindultok és minden időt csak erre használtok, akkor 1.5 nap is elég lehet, de akkor nem lesz idő bámészkodni. Márpedig Prágában lehet. 1.5 napba - ha tényleg a kötelezőt látni akarjátok - akkor nem fog beleférni a délutáni lustálkodós sörözés. Pedig ott az is egy sajátos program.


Én javasolni általában egy hosszúhétvégét szoktam. Abba beleférnek a legnagyobb nevezetességek, a sörözgetés, meg a bóklászás is.

2022. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
3-4 nap legalább kell, ha csak nem a legfelkapottabb dolgokat akarjátok megnézni. Nagyon jó város csak úgy sétálgatni, beülni egy sörre valahová, stb... Én mindenképpen legalább ennyit mondanék. Mi többször is voltunk már 4-5 napot és mindig maradt bennünk hiányérzet, hogy kevés volt még ez az idő is mindenre.
2022. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy nagyobb cseh túra része, és nem törekszel alapos megismerésre, csak ki akarod pipálni, hogy na itt is voltam, akkor egy délután is elég. De csak ennyire. Ha kifejezetten Prága az úti cél, akkor legalább két teljes napot szánj rá. Tehát amikor már ott aludtál, helyben ébredsz reggel, és a második nap is ott térsz pihenőre. De 3-4 napnyi attrakció is van ott.
2022. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaja Praga nem Budapest hogy egy fel nap is boven eleg legyen. Kell kenyelmesen 2,5-3 nap.
2022. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Hehe, 6-os, ha érdekel, csinálok én olyan városnézést Budapesten, hogy egy hét után is tele lesz még érdekességekkel. De ez Prágára is igaz.
2022. febr. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem en Budapesten elek es tudom hogy nincs ott 3-4 oranal tobb latnivalo.
2022. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!