Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire érdemes biciklivel...

Mennyire érdemes biciklivel beutazni Európát?

Figyelt kérdés
mennyire biztonságos, fáradtságos, stb?
2010. szept. 13. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a nyugati rész biztonságos. az alpok iszonyat fáradságos. a németeknek igen jó biciglis útjaik vannak, mindent átölelnek, ezer térkép található hozzá.

többi országot nem tudom.

2010. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak ajánlani tudom, van egy csomó bicikliút és az autósok is nagyon figyelnek a bringásokra. Emellett pedig a legjobb móka. Haverokkal évek óta megyünk, sokan közülük, akik előtte nem is nagyon bringáztak, most a legnagyobb bringás fanok. Sokan ódzkodnak a bringatúrázástól, de sokkal-sokkal élvezetesebb, mint egyesek képzelik. Mennyire fárasztó? Azért nyugaton nagy súllyal veszik figyelembe a bringautak kijelölésénél a szintkülönbséget, tehát ha nem feltétlen muszáj, akkor nincs nagy emelkedő. Mi voltunk az Alpokban csajokkal is, ők is bírták, habár nekik megterhelő volt, de egy általános edzettségű embernek nem tesz oda. Az egyetlen hátránya a bringás barangolásnak az időigénye, de ha van elég időd, szerintem a legjobb módja az utazásnak.
2010. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!