Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazás biciklivel szállás nélkül?

Utazás biciklivel szállás nélkül?

Figyelt kérdés
Gyakorlott utazók válaszaira lennék kíváncsi, hogy csináltak-e már olyat, hogy biciklivel elmentek egy messzebbi helyre, ahol nem volt konkrét szállásuk, hanem ahol érte őket az éj, ott aludtak, (pl, fa tövében, sátorban valami kívüleső helyen) A táv kb 200km lenne, a szlovákiai Banská Bystrica. Mennyire kockázatos egy ilyen utat bevállalni, mire kell vigyázni/figyelni? A cél a kaland a táj megismerése stb.
2011. jan. 30. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de csatlakoznék szívesen!

:-)

2011. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát kaland az biztosan lesz. Jó kis brazil-lakta területeket választottál (magyar és szlovák területen egyaránt)... Besztercebányánál meg talán csak szebb városok vannak arrafelé.
2011. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsősorban a hegyekre lennénk kíváncsiak, a város csak egy kis része lenne az útnak.
2011. jan. 30. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kívüleső helyen akarnál hálni, az élelmiszeredet egy madzaggal húzasd fel egy fa koronájába, mert a medvének nagyon jó a szaglása. És legyen nálad medveölő kés is! Inkább civilizált helyen szállj meg. De a várost okvetlen nézd meg, mert nagyon szép. De a Murányi karsztot is melegen ajánlom. Ha fogékony vagy a természeti szépségekre, soha el nem fogod felejteni a tájat.
2011. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én indultam már így neki, egy 340 km-es útnak. Lehet nem volt szerencsém, de én akkor sem ajánlanám, csak ha nagyon felkészülsz és jó a problémamegoldó képességed. Én konkrétan úgy jártam, hogy a nyár legnagyobb esős hete (viharokkal) kapott el és hidd el nem kellemes egy hegy lábánál, erdő szélén szakadó esőben, villámlásokkal sátrat állítani.

És nem árt figyelni arra is, hogy az az ország ahova mész mennyire bünteti a vadkempingezést.

2012. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!