Kezdőoldal » Utazás » Európa » Svédország, Finnország és a...

Svédország, Finnország és a többi Skandináv ország valóban ilyen veszélyes lett?

Figyelt kérdés

[link]


Csak mert én ezek közül az országok közül akartam kikoltozni valamelyikbe. Esetleg Litvánia, Lettország, Észtország de elvileg ezek is olyanok. Érted régen gyakorlatilag a legbiztonságosabb helyek voltak.



2022. ápr. 1. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem ezt mondtam, vehetjuk pl Boråst is, nem nagyvaros, mégis napi szinten lövik le egymást a bandatagok. Mi kifejezetten kis faluban laktunk, már ott is lőttek, gyuruzik be mindenhova az erőszak.
2022. ápr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy meg aki svedorszagba akar koltozni az valószínűleg Malmö Stockholm Göteborg vonalon nezelodik nem a kis telepuleselen🤷‍♀️
2022. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Te is olyan magyar vagy aki mindent kitalál csak ne jöjjön senki oda ahol én lakok, nehogy véletlenül is találkozzak egy magyarral? Vagy mi a célod?
2022. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmi közöm hozzá ki hova megy és költözik, a kérdező kérdésére válaszoltam svedorszag kapcsán. Hamarosan szülök és svedorszagban akartunk élni de a párom, igen, a SVED parom mondta hogy a gyerek érdekében inkább Magyarországon szuljek és majd meglatjuk a valasztasok után hogyan alakul kint a kozbiztonsag,mert hogy ugye a gyújtogatás, az erőszak, a lövöldözés mind a migransok miatt van, és érdekes, még az egykori egyetemi tanára is egyetertett vele.. Mellesleg nem tudom hallottál e valaha Einar-rol, alig volt 20 és lelottek a nyílt utcan, mint ma kiderult, valószínűleg egy bérgyilkos. 🤷‍♀️
2022. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!