Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok úgy Koppenhágába,...

Voltatok úgy Koppenhágába, hogy a dán fővárost híddal összekötő svédországi Malmőbe is átmentetek? Mik a tapasztalatok a két város kapcsán? Minden érdekel.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 05:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
19%
Koppenhágában, nem Koppenhágába!
2022. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyit tudsz hozzá tenni a témához inkább maradj csendben. Elírtam és ettől nem dől össze a világ. Ne itt trollkodj.
2022. ápr. 6. 17:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nezegesd a Google Mapset. Malmo sokat kupalodott, de egy eleg ronda varosnak szamit Svedorszagban. En a kedvenc krimisorozatom, The Bridge miatt akarok utazni a hidon, es felkeresni a film helyszineit, de ha mar a draga Svedorszag, inkabb vonattal, repulovel tovabbmennek.
2022. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
20%

Kérdező: Ha nem tudsz helyesen írni, inkább te maradj csendben.


Ahelyett, hogy megköszönnéd, hogy helyesbítettelek.


Tisztára agresszív vagy. Mégis,mit képzelsz magadról?

2022. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez most itt nem helyesírási kérdés. A magyartanári hajlamaidat élt ki máshol. Ha valaki elír egy betűt nem kell önkéntes magyartanárt játszanod. A fenti kérdéshez hozzá sem tudtál szólni csak ide jöttél magyar tanárt játszani. Szépen lépkedjél tovább és trollkodjál máshol.
2022. ápr. 7. 15:50
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként ahhoz képes, hogy nem Magyarországon születtem és soha nem jártam magyar iskolába, megvagyok elégedve a helyesírásommal, bár ez nem a témához tartozik. Szerintem aki válaszol az maradjon a fenti kérdésnél.
2022. ápr. 7. 15:53
 7/16 anonim válasza:
4%
Meg vagyok elégedve. Így helyes. Maradtál volna ott, ahol voltál.
2022. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Koppenhága szerintem is jobb mint Malmö. Egy nap elég városonként.
2022. ápr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a hülyét. Ide jön kötekedni, itt éli ki a magyartanári ösztöneit és nem a témához szól hozzá. Trollkodik, ennyire futja az intelligenciájából a szerencsétlennek. A többieknek természetesen köszönöm a segítő és értelmes kommenteket.
2022. ápr. 9. 09:42
 10/16 anonim válasza:
26%
Te meg eljöttél ide, osztani az észt.
2022. ápr. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!