Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európa mely városaiba nem...

Európa mely városaiba nem érdemes utazni és hol van a legtöbb migráns?

Figyelt kérdés

olvastam és hallottam hírekben is hogy Svédországnak vannak olyan városai ahol már szinte a rendőrök se járnak el, mert no-gone zónák lettek. Akkor ugyanez Angliában és Londonban is..


Kérdésem az lenne ,hogy ez tényleg igaz ,hogy vannak olyan europai városok ahová nem érdemes menni mert tele van a rosszabbik migráns fajtákkal?akik erőszakosak.


Mik a valós tapasztalatok? Akik pl már jártak külföldön.



Köszönöm a válaszokat.



2018. okt. 21. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Budapest pl. Tele van etelközi migránsokkal.
2018. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%

Hollandia is életveszélyes pl ez is onnan van:

https://www.youtube.com/watch?v=riafWuWatEA

2018. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos magyarorszag szent határain kívül egész Európát migránshordák dúlják. De igaz, hogy a a legrosszabb a helyzet a Svéd-kalifátusban. Nyugat európa sajnos a neoliberális elit miatt hanyatlik, mert ott előbbre helyezeik az állatokat a fehér embernél, és már minden néger ingyen lakást kap, mialatt a nyílt utcán verik és erőszakolják meg a fehéreket, akik már munkát is alig kapnak mert a vállalatok csak migránsokat hajlandók alkalmazni. Komoly időket élünk sajnos most Európa lett Afrika gyarmata és ez csak a kezdet! Addig jó nekünk amíg Orbán Viktor Miniszterelnök Úr fenntartja a rendet, és erőnej erejével kinttartja a migráns-hordák százmillióit.
2018. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
A 3-as a humor rovatba akart írni. Ne a Fidesz híreket olvasd, mert azok nem igazak. Minden városban (itthon is), vannak olyan részek, ami nem biztonságos. Ilyen részekre nem ajánlatos menni. De Európában nyugodtan utazhatsz bárhova, nem fog bántani senki.
2018. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%

Sajnos ez a párizsi nő is elhitte, hogy nem fogják bántani, aztán háromszor is kirabolták a migránsok Párizsban. Biztos nem olvas elég GYK-t, azért ilyen tájékozatlan.


[link]

2018. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a cikket.

Ez azért elég durva

2018. okt. 21. 16:36
 7/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk én mostanában elég sok indiai,arab félét látok Budapesten. Nem tudom miért.

Meg volt az az eset is ,hogy az étteremben megerőszakolt az egyik egy magyar nőt. Itt Budapesten történt ez is.

2018. okt. 21. 16:37
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Orbánék zseniálisan csinálták. A magyar agyakat sikerült annyira átmosni, hogy teljesen elbagatellizálják a migránsproblémát. Gratulálok...Nektek is, agyhalottak.
2018. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Én személyesen napi szinten látom Londonban a rengeteg migránst. Vannak zónák, ahol jóformán csak arabok élnek. Nem hiába arab a polgármester. Szerencsére nem Londonban élek, de most a munkám miatt 2 hónapig minden nap fel kell mennem Londonba (én olyan 100km-re lakom Londontól)
2018. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem érdemes például Szolnokra utazni, mert ronda és unalmas hely. Európában veszélyes helyet keveset találsz, nyugaton meg városszinten egyet sem. Baromság, amit Stockholmról meg Malmöről tol a propaganda. 50+ országban jártam, nettó hazugság az egész, Európában talán Tiraszpolban éreztem magam néha kényelmetlenül kicsit, de Transznisztria egy nemzetközileg el nem ismert maffiaállam. Az egész világon nagyjából bárhova lehet menni Szomáliát meg Szíriát leszámítva. Voltam például Irakban, a legnagyobb probléma az volt, hogy alkoholhoz azért tényleg nehéz hozzájutni. Pedig elvileg az aztán igazán rettenetes hely, ahol lelőnek jól.
2018. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!