Kezdőoldal » Utazás » Európa » Létezhet hogy Dublin az EU...

Létezhet hogy Dublin az EU legdrágább városa? Tényleg skandináv árszint? Turisztikailag megéri elmenni oda?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy piszok drága. Még nekem is pedig én Angliában élek.
2022. máj. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd, mivel Norvégia és Izland nem tagja az EU-nak, elvileg lehetséges.
2022. máj. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Laktam ott es majdhogynem konkural Zurichhel vagy Osloval.

Kaja picit olcsobb, de minden mas pusztitó áron van

2022. máj. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egész Írország jó rohadt drága, Cork sem sokkal olcsóbb. Turistáskodni amúgy szerintem azért valamivel kevesebb pénzből lehet, mint mondjuk Stockholmban vagy Koppenhágában, mert vannak olcsóbb pubok (a legolcsóbb korsó Guinnessemet 3 euróért ittam, mondjuk az egy helyi alkesz kocsma volt), ahol jellemzően 10-12 ajró környékén van valami kaja, Skandináviában kiegyelítettebbek az árak.
2022. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2017-ben is ledobtam a bringalácot. Hátizsákosként vacak desztináció, mert nem igazán biznisz, vadászni kellett a normális hostelt. Néhány pubra emlékszem, hogy jó áron adtak ilyen menüket, hogy valami főétel és egy korsó sör, azok még úgy megérték. De az, hogy bemegy az ember a boltba, hogy akkor fölkészül magának és két napnyi kaja (SEMMI LUXUS) annyiba kerül, amennyiből DK-Ázsiában egy hétig tömöd magad mindenféle friss, egzotikus kajával, az hidegzuhanykért ért.


Nem lett a kedvenc helyem. Egyszer kibírtam, viszont akkor már inkább Skócia és azok a csodás-borongós várak és kastélyok, tavak.

2022. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dublinban élek.Írország drága, lakáskrízis van. Turistaként viszont más.

Az élelmiszer szerintem egyáltalán nem drága itt, a lakhatás annál inkább. Wicklow, Galway, Mayo, Donegal, illetve Howth, Killarney a legfelkapottabb célpontok, no meg persze a Wild Atlantic Way.

Átlagosan egy pint Guinness €6-8,50 között mozog, értelemszerűen a Temple Bar túrista lehúzó, kerülni kell.

A múzeumok ingyenesek, sok ingyenes kultúrális program van, ami szerintem tök korrekt. A Phoenix Park is megér egy fél napot, ott van az állatkert is.

2022. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!