Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltál már csoporttal utazni...

Voltál már csoporttal utazni buszon?

Figyelt kérdés
Nem tudom magam rávenni még hogy repülőre szálljak, ezért egy időre marad a busz. Londonba terveztem menni ilyen városnézésre egy csoporttal. Volt már valaki? Vélemények? Melyik céggel mentetek?

2022. máj. 1. 16:56
 1/8 franciasrac ***** válasza:

Igen, 13 évesen iskolai kirándulasra mentünk Görögországba az osztályommal!

Persze teljesen más a hangulat, mint olyan emberekkel, akiket nem ismersz, de a 40 órás (16 óra busz Nancy-től Anconáig és 24 óra komp Anconától Pátráig) utazást nagyon gyorsnak tartottam, Marcot-val mentünk amúgy, ez egy helyi cég, szerintem nem létezik Magyarországon, de tudom, hogy jók a BlaBlaBus/Flixbus is

2022. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Szintén sulis szervezésben, de pont Londonba, illetve úgy körbe Anglia déli részén. Én nagyon élveztem az utat. Este 8 fele indultunk, másnap egész nap utazás, este értünk Dunkerque-be, ott tranzitszálláson aludtunk (értsd: ilyen konténerszállás, ahol nincs külön takaró, hanem az ágyon van 1 nagy) és reggel indultunk komppal Doverbe. A hajókázás megint csak hatalmas élmény volt. Volt rajta fürdő, kaszinó, vagy 20 féle étterem, gyerekeknek egy egész játszóház, boltok tömege. Lehetetlen unatkozni.


Amúgy buszon aludni sem olyan vész. Én többször ültem már kerék fölött és egyáltalán nem volt zavaró, nem dobál. Flixbuszt ajánlom én is, többször utazta velük, nagyon kényelmes, de pulcsi legyen nálad, mert a klímát nem mindig tudod hatékonyan kikapcsolni.

2022. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Kaland Travel Olaszország Franciaország Monaco 2014 ben.
2022. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

A szocilista időkben szinte csak buszos városnézésen voltam. Néhányszor az után is. Én azért nem tudok írni, mert azok már nem leteznek.

Ha olyan ajánlatot találsz, amelyik megállás nélkül megy oda, azt inkább kerüld el szerintem. Nem pisiszünetre és hasonlókra gondolok.

Fárasztó módja a világlátásra.

A maiak nem tudom milyenek, de a régire szerintem az volt a közös jellemző, hogy megmutatták, mi minden csodát láthatnál ha lenne pénzed, és önállóan utaznál.

Jellegzetes tipus volt: éjjel irány Párizs, délelőtt buszos városnézés. Délután old meg egyedül. Koraeste indulás haza.

Vagy a másik, hogy széthalytanak. Napokon át reggeltől estig program

A vacsoránál már azt sem tudod, fiú vagy-e vagy lány.

2022. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Iskolai kirándulásokkal igen (Franciaország, Németország), ezekkel sosem volt gondom.

Felnőttként Görögországba mentünk így, ott már azért jobban szenvedtem.

2022. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Iskolai utakon voltam, akkor jobban viseltem, de felnőtt fejjel már kikészített egy 11 órás út.
2022. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Iskolaval igen, aztán életem első külföldi családi nyaralasa volt busszal Spanyolország, soha többet, nem nekem való ez a buszon alvás, ráadásul repülővel pikkpakk ott vagyok bárhol és legalább budi is van. Ahova busszal mentem az Prága volt 3x is, de az 8 óra alatt megvan, van budi, és nem kell éjszakazni, de London rohadt messze van busszal.
2022. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

En csak kocsival de úgy elég sokat és amugy utalom. DE, abból a szempontból jobb mint a repülő hogy: nincs para, hogy elhagyjak a cuccaidat

Es kb ennyi, igen a repulo nem környezetbarát, de azért nem mindegy hogy 40 orat kocsiban vagy 3 orat repülőn

2022. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!