Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ciprusra rizikós májusban...

Ciprusra rizikós májusban utazni időjárás szempontjából?

Figyelt kérdés

Olyan május 19-től gondoltam pár napra.


Érdemesebb megvárni a június közepe-végét inkább?


Főképp a tengerpartón való pihenés érdekel, egy kis városnézéssel egybekötve



2022. máj. 7. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Május végén ott már tök jó idő lesz, azért az eléggé délen van. Ott még nem jártam, de Krétán voltam májusban, és simán nyaralós idő volt.
2022. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Sosem értettem ezeket a kerdeseket, van itt jós vagy honnan kéne látni mikor milyen idő van? Itthon se tudni még másnapra sem... Ráadásul attól hogy tavaly volt mondjuk 26 fok és napsütés idén lehet 15 és hó... Pl párom 3 hete ugrott haza svedorszagba, pár dologért, stabil 14-15 fokok voltak, erre aznap hogy hazaert elkezdett havazni, most ezt látta valaki előre? És nem, ez nem, szokványos dél svedorszagban mielőtt ezzel jönne valaki.
2022. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Akkor kezd felmelegedni de elég változékony idő. Fürdeni kicsit necces.
2022. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Cíprusom májusban már 30 fok körül van mindig.Tenger gyorsan melegszik, mert iszonyatos a hőség.
2022. máj. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4

Ez baromság. A tenger lassan melegszik,májusban 16-20 fok közötti a hőmérséklete. De elég változó. Tavaly pl meleg volt a május(25-30 fok nappal tavaly előtt meg hideg 18-20 fok végig és sokat esett.

2022. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!