Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazástervezésnél milyen...

Utazástervezésnél milyen oldalakat használtok ?

Figyelt kérdés
Mondjuk Google, Booking, TripAdvisor, Airbnb ?
2022. máj. 24. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk. Meg momondo, skyscanner, google flights.
2022. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elso korben Google Maps, muhold, fotok, utcanezet, aztan a tobbi.

Soha nem ert csalodas, mert eloszor is lattam, milyen a kornyek, kornyezet, milyen tipusu emberek, turistak vannak arra.

2022. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

booking a szállás kiválasztásához


google a látnivalók, éttermek stb felderitéséhez


Az utazáshoz meg sima gps navigációs készüléket hazsnálok+ néha a telefont is

2022. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bookingon szoktam szállást foglalni.

A repjegyet igyekszem kinézni netről, majd amikor az összehasonlítás alapján eldöntöttem, melyik légitársaság a legjobb, akkor lehetőség szerint a saját oldalukon veszem meg a jegyet. (Jártam már ugyanis úgy, hogy valami "közvetítő" oldalon keresztül vettem, ezért mikor gond volt, a légitársaság nem foglalkozott velem. "Beszéljem meg a közvetítővel" - úgyhogy igyekszem az ilyeneket kerülni, és közvetlenül a légitársaságtól venni)

Városok saját oldalai, TripAdvisor, google-keresés a látnivalókhoz.

Adott város tömegközlekedésének saját oldala az árak/jegyek megismeréséhez.

Ha vannak ott ismerősök, akkor az ő ajánlásaik.

Színházak oldala, ugyanis mindig igyekszem mindenhol színházba is menni.

Adott múzeumok, egyéb parkok, látnivalók saját oldala a jegyekkel és nyitvatartással kapcsolatosan.

2022. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Országon belül szallas.hu-t is meg szoktam nézni. A látogatottabb helyek esetében pedig magának a helynek az oldalát érdemes megnézni előre, mert van hogy előre meg kell venni a jegyet. Sőt Velencében pl a parkolóhelyet is előre le kellett foglalni. Ha másért nem is, az árak miatt érdemes megnézni, de kiderülhet az is hogy épp felújítás van/lesz stb. A tripadvisort át szoktam futni ha teljesen ismeretlen helyre megyünk, de annyira nem vagyok odáig érte.

Európán kívül még nem voltunk, de esélyes hogy ebben az esetben jobban beleásnám magam, olvasnék beszámolókat stb.

2022. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
google , tripadvisor, booking, rome2rio
2022. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!