Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ár-érték arányban a spanyol...

Ár-érték arányban a spanyol vagy a török tengerpart éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Látnivalók, kulturális programok, időjárás és gasztronómia területén gondolom mindkettő sokat tud kínálni, de az árak tekintetében mi a helyzet? Aki járt esetleg mindkét országban, melyik volt nagyobb élmény?

2022. máj. 25. 13:41
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Spanyolország sokkal nagyobb élmény.

Mindkettőről azt mondhatom amúgy, hogy arányos az árral, mert Törökország annyival olcsóbb, amennyivel kevésbé nagy szám.

A közbiztonság is Spanyolországban jobb.

2022. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A török nekem nagyon bazári tömegturista lehúzás. Egy Costa del Sol-t nem tud megközelíteni sem.
2022. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%

Én elfogult vagyok Törökországgal, azon belül is Antalyával. Először nem a "hotelgettó" részen voltunk, hanem a városban. Az a város számomra a világ közepe. Nem tudom megunni. Meg a környék tele van látnivalókkal (hogy csak egyet említsek Aspendos, amitől leesik az ember álla, a színháztól). Aztán a hotelövezetet is felfedeztük, nekem ár-érték arányban ott volt a legtökéletesebb nyaralásom.


Nem mondom, hogy pont fordítva van, de én Spanyolországban éreztem azt, hogy ez szép, de drágább, mint kéne. Valahogy nem fogott meg, ráadásul Törökországban arányosan eloszlik az embertömeg (SAJÁT tapasztalat, lehet más másnak élte meg), addig Spanyolországban úgy éreztem megfulladok.

2022. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!