Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van értelme tériszonyosnak...

Van értelme tériszonyosnak Svájcba nagykörutazást tenni?

Figyelt kérdés
Meghívtak egy csoportos útra, de mivel tériszonyom van, nem tudom bevállaljam-e. Ingyen lenne nekem.

2022. máj. 28. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is az van, de ha engem meghívnának (53F), akkor én szó nélkül mennék! 😂
2022. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted Svájc csak hegycsúcsokból áll, köztük némi légüres térrel?😂😂
2022. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ne ülj fel felvonóra és nem lesz baj :-)
2022. máj. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


Simán elutaznék. Nem csak a hegycsúcsok vannak..(Luzern fahíd, várak, tavak, vízesések, szép belvárosok, stb) Másrészt, kabinos felvonóval mennétek a hegyekre ahol sokszor van nagykabin, aminek a közepére állj, hogy ne láss ki, vagy kisebbnél (4-6 személy) a hegy felé nézzél. Legrosszabb esetben megvárod a többieket lent. A kilátóteraszokon meg nem mész a korláthoz.

Nekem is kemény tériszonyom van, de mennék. Mi sokszor kirándulunk/utazunk, és mindig a fentieket csinálom. Illetve beszélgetünk még. Ha a messzi tájat nézem, nem a mélységet alattam, jobban viselem ezeket.

2022. máj. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Van.

1. Vannak olyan helyek is ahol egy tériszonyos is jól érzi magát.

2. Lassan, de ezt is meglehet szokni,és kevésbé fogod rosszul érezni magad

2022. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Te is tudod a valaszt. Rengeteg szep varos, varoska van, de nem hiszem, hogy csak abbol allna. Vannak vizszintes utak amugy magasan gleccservolgyben, de nem latnam garantalva. Ha le van irva a program, Google Images, Google Maps.
2022. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülye lennék kihagyni, ha ingyen mehetnék Svájcba.


(tekintsünk el tőle, hogy itt lakunk).

2022. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!