Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy napra érdemes kimenni...

Egy napra érdemes kimenni Lengyelországba,vagy annak nincs értelme?

Figyelt kérdés
Holnap reggeli vonattal indulnék Varsóba, este fél nyolcra odaérnék,vasárnap reggel a háromnegyed 9-es vonattal jönnék is vissza Pestre,hazaérnék este 8-ra és hétfő reggel 6-ra mennék dolgozni.Ennek így nincs értelme?

2021. jún. 18. 11:48
A kérdező szavazást indított:
Nincs értelme utazni 800 kilométert ha már másnap jönni is kell vissza
Fél napra is érdemes elmenni külföldre
26 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Az a kérdés, hogy olyan fajta vagy-e, aki ki tudja aludni magát a vonaton, plusz előre tervezd meg mit szeretnél kint csinálni és ne akarj túl sok dolgot egyszerre, mert annak nincs értelme, ha csak átrohansz a városon.
2021. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

1600 km az a 800. Amit írsz, az nem egy nap, csak egy éjszaka.

Este érsz oda, reggel jössz is vissza. Mit tudsz csinálni ott egy éjjelen, ami neked megér 1600 km vonatozást?

Ha jól látom a jegy 66 euró (oda-vissza), az kb. 23-24 ezer forint.

2021. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1 ezeken a vonatokon nincs ágy amivel én mennék jönnék
2021. jún. 18. 11:57
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Menj inkább éjszakai vonattal, ennek így semmi értelme , hogy este odaérsz, reggel meg indulsz vissza. Ha még egy igazán látványos vonatút lenne, azt mondanám, menj, de ez csak rövid szakaszokon teljesül.
2021. jún. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

Ha létezik emberkínzás, az a hálókocsimetes éjszakai utazás. Majd meglátod :))))))))

Én lebeszélnélek róla.


egyébként persze, vannak Lengyelországban klassz helyek. De sosem fogom megérteni, hogy miközben tényleg 10 ezer forint alatt retúrban lassan bármilyen európai célállomás elérhető repülővel, mit vacakoltok itt a vonattal.

De mondom, sok sikert az ostoba ötletedhez.

2021. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Busz nincs? Én így mennék Krakkóba. Fogadjunk egy lengyel csajt akarsz megsunázni?
2021. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

én sokat vonatoztam mig vasztas voltam, de mindig úgy csináltuk, hogy nappal legyünk ott.

Ha tudsz a vonaton aludni akkor semmi gond.

ha este 8-ra hazaérsz akkor másnap reggelig csak ki tudod magad aludni nem?


Nagyon sokszor csináltam azt, hogy szombaton reggel az első vonattal (kelés 4-kor) irány a Hungaroring - mikor miféle rendezvény volt, este haza az utolsóval (hazaértem 23:20-ra fürdés, fekvés), vasárnap reggel 4-kor újra kelés és irány a vonat, egész nap Hungarring megint haza 11-kor, hétfő reggel 4-kor kelés, mert menni kellett bele a dolgozóba! :D

kibírtam és élveztem is! Ha valamit szeretsz csinálni akkor ennyit beáldozol érte!

2021. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy napra érdemes kimenni Varsóba, mert csodálatos város, viszont egy ÉJSZAKÁRA nem. Mire odaérsz, a nevezetességek közül már alig lesz valami nyitva, üzletek se nagyon, azonkívül éjfél körül ott is átáll éjszakai minimálba a tömegközlekedés, bezárnak az éttermek és kocsmák is előbb-utóbb. Inkább gondold végig, hogy mit szeretnél ott csinálni, és annak alapján határozd meg, hogy mindez mennyi időt vesz igénybe.
2021. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Biztos csajozni megy, azt éjszaka könnyebb.
2021. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi időre meg Debrecenbe sem érdemes, de gondolom troll a kérdező..
2021. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!