Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lutonba fogok utazni nyáron....

Lutonba fogok utazni nyáron. Onnan Brightonba megyek strandolni. Ott milyen az időjárás? Lehet a tengerbe egyáltalán fürdeni (hűvösség miatt)? Azt hallottam sokat esik az eso, alig van nap.

Figyelt kérdés
aki mar járt Brightonba, vagy tudja milyen, az mit gondol róla? Szép hely?

2022. jún. 9. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Irigyellek amennyi szabadidőd van ezekre az unalomlevezető kérdésekre.

kchhhhhhh brightonba strandolni....

2022. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

A tengerbe nem lehet fürdeni, csak a tengerBEN.

[link]

2022. jún. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Azt tudod már, hogy jutsz el Lutonból Brightonba? Vagy csak a fürdés a kardinális kérdés. Egyébként eső nem biztos, hogy lesz, akár még a nap is süthet, de túl meleg vízre ne számíts.
2022. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Brighton egy csodahely, de utolsó emlékeim szerint a part nagy kövekből áll, én ott még embert nem láttam strandolni. Nyáron napozóágyak vannak. Ráadásul a víz nem lesz meleg az is biztos.


Viszont érdemes a Birghton Pier-en bóklászni meg ott a Royal Pavilion, amit így nem tud hova tenni az ember. Cuki kis város, aztán bumm ott van egy indiai stílusú gyönyörű palota.

2022. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

6-7 éve voltam, július- augusztus körül, már nem emlékszem pontosan.

Az idő nagyon jó volt, napozásra tökéletes.

Nekem a víz hideg volt, az angolokat viszont ez nem zavarta, símán elpancsoltak benne.

2022. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudtál fürdeni? 😀
2022. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ti azonnal nekem jöttök, hogy van ennyi időm, tudom hogy fogok-e oda eljutni? Hát vajon ha ezt megkérdeztem kedves okoskák, akkor nem fogom tudni ugye, hogy hogy jutok el oda? Szégyen ez a magyar morál, de tényleg. Lekezelő bunkó emberek, itt már kérdést nem merek feltenni. Egyébként jót fürodtem.
2022. dec. 21. 20:40
 8/10 A kérdező kommentje:
A másik meg kijavít, mintha a hibát keresné a szövegben itt, mert csak arra van esze. De a kérdésre egy némelyik tud csak válaszolni. Ilyenkor szégyenlem, hogy magyar vagyok.
2022. dec. 21. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Szégyellheted is magad, mert magyar létedre nem tudsz rendesen magyarul.
2022. dec. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok magyarul? Mert egy n betűt elirtam? Egyébként tudom rá a szabályt? Hová? Ba, be. Hol? Ban, ben.
2022. dec. 23. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!