Kezdőoldal » Utazás » Európa » A legtöbb magyar aki Spanyolor...

A legtöbb magyar aki Spanyolországba megy tengerparti nyaralásra miért csak Costa Bravára képes elmenni?

Figyelt kérdés

Pont az a része a legkevésbé spanyolosabb része az országnak. Ráadásul túl északon van. Mintha máshova Spanyolországon belül nem lehetne eljutni.


Azért nem értem mert Barcelona és Costa Brava túl van lihegve. Megérdemelten TOP uticelpontok de nem csak ebből áll Spanyolország.


A Costa Blancan tök kevés magyar turista van. Pedig Valenciaba és Alicanteba is heti több fapados megy.


A Costa del Solon meglepő módon jóval több magyart láttam.


2022. jún. 12. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem olyan okosak és tájékozottak, mint Te.
2022. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom most is van-e még ilyen, de régen sok buszos út volt oda, mert ugye az van legközelebb. Szerintem akkor került be Lloret de Mar a köztudatba, aztán valahogy ott is maradt.
2022. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barcelona környéke azért népszerű mert a 90-es évek elején sokan lementek autóval mikor már lehetett kvázi az a legközekebbi üdülős rész. Olaszországban is azért népszerűbb Jesolo meg Bibione mint pl Bari. Ahová szintên vannak olcsó járatok, de autóval már messze van.
2022. jún. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen kérdéseket sosem értem. Azon túl, hogy bemutattad, te milyen okos és tájékozott vagy, mást mit akarsz elérni? Mi a célod vele?


Hát nem mindenki oda megy nyaralni, ahova akar?


Én pl. a tengerpart helyett a városnézést preferálom, úgyhogy nekem Madrid volt a kedvencem Spanyolországban.

2022. jún. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is pl Granada jobban tetszett mint bármelyik tengerparti rész (Kanári-szigeteket leszámítva). Spanyolország sokkal több és érdekesebb mint a lepatrant tengerpartjai.
2022. jún. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl mert olcsóbb, az még nem jutott eszedbe?
2022. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
#4: szerintem is fitogtatás... :)))))
2022. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Imádom ezt a kategóriát... gáz, ha a balatonra akarsz menni, de rendszerint akkor is gáz vagy, ha egyáltalán eszedbe jut, hogy szezonban a tengerpartra mennél nyaralni, mert hát milyen proli, hogy neked az a nyaralás, hogy a parton döglesz. Most meg már az is baj, ha nem xy, hanem z partszakaszra mész egy adott országban. És ha ez még egy közkedvelt hely is, na, akkor aztán végképp ásd el magad :D Komolyan bakker, ti nagy világjárók, nem tökmindegy nektek, hogy ki hol és hogyan nyaral??
2022. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Costa Brava viszonylag olcsón megjárható, van tengerpart a gyerekeknek és könnyen elérhető a városnézésre ideális Barcelona.

Akinek megtetszett az élmény, többre is kíváncsi, a következő alkalommal lehet más területekhez is kedvet kap.

Picit olyan, mint nem érteni, miért szeretnek az emberek a Balatonon nyaralni. Szerintem nincs ezzel semmi baj.

2022. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!