Kezdőoldal » Utazás » Európa » Skócia vagy Norvégia kínál...

Skócia vagy Norvégia kínál jobb túralehetőségeket?

Figyelt kérdés
Első gondolatra Norvégia tűnne jobbnak, de ismerősöktől hallottam, hogy Skóciában is sok szép kirándulóhely van. Az időjárás mennyiben más? Gondolom nyáron érdemes ellátogatni mindkét helyre.

2022. jún. 18. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Skócia
Norvégia
14 szavazat
 1/8 NTBS ***** válasza:
100%
Nekem Skócia jobban hangzik.
2022. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Skócia olyan ország turisztikai szempontból amit nem lehet 2 mondatban elmondani, hogy mennyire csodálatos. Azt bizony látni kell.
2022. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Norvégia, ez hogy kérdés egyáltalán?


Turizmus szempontjából lehet hogy Skócia, de ha kimondottan túrázni akarsz, akkor Norvégia.

2022. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Norvégia. De ha Skócia mellett döntesz, valószínűleg akkor sem fogsz szomorkodni.

Időjárást tekintve ugyanaz a változékony, gyakran hűvös, szeles, esős óceáni éghajlat jellemző mindkét helyen (hacsak nem fenn északon akarsz kolbászolni, de gondolom, nem). Még május-június környékén van a legnagyobb esély derűsebb napokra, de igazából mindig fel kell készülni a rossz időre. Szóval ha felmész egy hegyre, mindig benne van a pakliban, hogy nem fogsz túl sok mindent látni.

2022. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak a természet érdekel, akkor Norvégia.
2022. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Én Norvégiára szavazok, én is oda megyek majd.
2022. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Nézed meg a tájakat és ami tetszik az alapján dönts. Az időjárás meg mindkét országban nagyon változó, hirtelen esik vagy fúj a szél. Norvégia azért hidegebb, amitől Skócia még nem lesz trópus, de ahogy írták és a norvég mondás is tartja, "Nincs rossz idő, csak rossz ruha." :D Mindkét országnál nézd meg a konkrét hely időjárását ahova mennél.

Ha neked a skót táj tetszik, akkor ugye hiába minden Norvégia jajj de szép... Vagy fordítva is igaz. Úgyis tudnod kell hova mész, nem? Nézd meg előre. Mindkét helyen vannak olyan helyek, hogy nagyon jók, szerintem semmi különbség nincs ebben, legfeljebb neked melyik tetszik inkább.

2022. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TappancsMancs ***** válasza:

[link]

[link]

és amelyik bejön, de igazából mindkettő szuper :)

2022. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!