Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vannak bevált nyaralóhelyeitek?

Vannak bevált nyaralóhelyeitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok az elmúlt évek nem annyira kímélték sajnos, így érettségi után szeretnék egy kicsit világot látni az egyetem megkezdése előtt. Legszívesebben tengerpartra mennék, de a repülést is kipróbálnám, illetve egyedül szeretnék leginkább feltöltődni. Vannak esetleg kedvenc helyeitek, melyeken esetleg együtt is megvalósíthatom a vágyaimat, és nem is eget rengetően drágák?:) köszönöm

18/L

További szép napot!:)



2022. jún. 28. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Minden évben a hátsó kert.

Kirakom a felfújható medencét,mellé napi 4-5 kőbányai,és hawai van minden nap.

2022. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 franciasrac ***** válasza:

Szoktunk Normandiában nyaralni a családommal minden nyáron, tök cuki hely, de neked nagyon messze lenne tehát nem tudom :/

Idén meg Fréjus-be megyünk barátokkal, sosem láttam a Földközi-tengert de nagyon szépnek tűnik, már alig várom 😁

2022. jún. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
10%
Maldiv szigetek, broa bora, turks and Caicos-szigetek
2022. jún. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az albán tengerpart jött be, még nem brutálisan globalizált és mondjuk Saranda kimondottan hangulatos is. Csak egy a fontos: ha odamész, tényleg szeretned kell utazni is, nemcsak odaérni, hiszen még Tiranából is többórás, aránylag kaotikus út vár az emberre. De ez is része a Balkán bájának.
2022. jún. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!