Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik várost ajanlanád...

Melyik várost ajanlanád horvátországban Zadar (környéke) fölötti települések közül?

Figyelt kérdés

Pár napot töltenénk ott, igazából megálló céljából. Zadar túl nagy 2 picivel, de szeretnénk azért ha van egy hangulatos központi része, ahol vannak éttermek árusok stb.


Petrcane, privlaka, zaton stb.

Strandról mindegyiknél találtam infót, a városok központokrol nem annyira.


Köszönöm



#Zadar #Petrcane #Privlaka
2022. júl. 3. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezek, amiket írtál inkább üdülőfalvak, apartmantelepek, van pártucat kőház is, de nem az a klasszik óváros, tényleg csak néhány ház. Ha mindenképp Zadartól északra lőnéd be, akkor jó lehet pl. Nin, itt már van egy kisebb óváros és egy hatalmas finomhomokos lagúna (ez a kisgyerekek miatt lehet jó). Cserébe nem az a klasszik horvát tengerpart feeling és a víz sem annyira tiszta, mint a köves részeken. Ninska laguna, csekkold le, hogy ne ott érjen csalódás. Bár én a helyedben tuti lemennék Biogradig, ez egyik kedvencem, mondom ezt úgy, hogy Zadar és környéke szerintem a horvát tengerpart talán legjellegtelenebb része. Óváros, kikötő, árnyékos strandok, parti sétány stb. minden van, de mégis egy kisvárosról beszélünk Zadarhoz képest.
2022. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!