Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikre vigyázzon az aki kimegy...

Mikre vigyázzon az aki kimegy úgy egyedül berlinbe hogy még soha nem volt külföldön és vidéken se csak Budapesten?. Nem csak Berlint nem ismeri meg de azt a helyzetet se hogy oda megy ahol azelőtt nem volt

Figyelt kérdés
2022. júl. 13. 06:15
 21/96 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a 70-88 kérdés a németeknek is megvan. Ott alkoholt szabad inni vezetés előtt egy pohárral míg ez Magyarországon elképzelhetetlen. Én pl. erre is felhívnám egy tájékozatlan német figyelmét Budapesttel kapcsolatban. De ez nekem csak elvi kérdés, nem bírom a szeszt, akkor se innék egy pohár bort vezetés előtt ha ott annyit szabad.
2022. júl. 13. 07:43
 22/96 anonim ***** válasza:
95%

Van néhány no-go zóna, oda nem érdemes este betévedni, mert megszabadítanak a pénztárcádtól meg a telefonodtól. Kb mint nálunk a Diószeghy meg a Hős utca. A külső kerületek ilyenek főleg.

Az Alexanderplatz meg kb olyan mint nálunk a Blaha Lujza tér. Fura arcokat látni ott. De amúgy nagyjából biztonságos a város még este is.


Töltsd le előre a telefonodra a BVG appot, ez a helyi BKK. Ezzel a legegyszerűbb jegyet venni a tömegközlekedésre. Most épp van nyári akciós havibérlet is 9€-ért - ez nagyon megéri, mert amúgy 2€ még egy rövid jegy is amivel csak 3 megállót mehetsz a metrón. Jó mindenhova (busz/vili/metró/S-bahn).


Ne hallgass a károgókra itt, nem lesz baj, menj bátran ki.

2022. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
35%
vannak 10 napos idénymunkák amivel akár 300 ezer forintot is megkereshetsz. bőven lehet megéri a kérdezőnek. ÉS szerintem arra kiváncsi hova nem érdemes menni, mert Berlinben is vannak veszéylesebb részek. de nyilván a többség nem tud erről semmit, így marad a fikamód ahelyett , hogy hallgatna.
2022. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
93%
Ez a rovat a kikapcsolódásé. Nyaralás, városlátogatás stb. Nem külföldi munkák körülményeinek megtárgyalásáról szól. Ha sem németül, sem angolul nem tud, az eléggé megnehezíti a dolgát.
2022. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
100%
Es munka utan mit fogsz csinalni este? Otthon kuksolsz a szobadban es sorozol? Igazad van az sokkal jobb mint korulnezni a varosban, nagy eletmuvesz vagy. :D
2022. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 A kérdező kommentje:
16 óra munka után alszom nem pedig otthon kussolok ráadásul nem is otthon leszek hanem attól 600-ra
2022. júl. 13. 16:48
 27/96 A kérdező kommentje:
Majd munka közben nézek jobbra balra. Amúgy sem érdekel az a tetves város mit nézzek a sok indiait? Mi vagyok én, Kolombus?
2022. júl. 13. 17:17
 28/96 anonim ***** válasza:
100%
Ha 16 órát dolgozol naponta, akkor mi értelme a kerdesnek? Úgysem mész sehova, csak a szallasodra meg a munkahelyedre.
2022. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt irtam hogy kuSSolsz, hanem kuKSolsz. Vagyis ucsorogsz.
2022. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 A kérdező kommentje:
Az utcán dolgozom majd
2022. júl. 13. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!