Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyesült Királyságba költözés?

Egyesült Királyságba költözés?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még van 2 évem a suliból. Szüleim elváltak, apukámmal fogok maradni. Én gimnázium után szeretnék külföldre költözni, de még nem tudom, hogy pontosan hova. A UK a cél igazából. Szeretnék Angliába menni, ott van is ismerős, aki segítene, ha kell. Viszont mivel nem úniós, nehezebb lenne kijutni, mint mondjuk Írországba. Apukám is költözne velem, mindketten beszélünk angolul, nekem C1-es nyelvvizsgám van, ő pedig társalgási szinten beszél. Vannak állataink, természetesen ők is jönnek velünk. Apukámnak online végezhető munkája van, nekem pedig már van elképzelésem arról, mit szeretnék majd csinálni.


Kinek mi a tapasztalata a kiköltözéssel kapcsolatban? Elsősorban Anglia érdekelne. Mennyi idő volt a folyamat a döntés pillanatától a végleges kiköltözésig? Mennyibe került mindent elintézni? Mindent szívesen meghallgatok.



2022. júl. 20. 15:23
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hú de nagyot fog még koppanni a 7-es az életben. :D
2022. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!